Farebné mini bonsaje prinesú do vášho príbytku dávku jarného osvieženia

Domov patrí medzi miesta kde trávime najviac času, predstavuje akúsi oázu pokoja nielen pre nás, ale i ostatných členov rodiny.  Práve z tohto dôvodu by sme sa mali oň aj náležite starať, neustále ho skrášľovať a zlepšovať. Jednou z možností môže byť napríklad kúpa vhodných bytových dekorácií , či okrasných kvetov. Tie sú  moderným bytovým doplnkom, ale zároveň aj zdrojom pozitívnej energie a duševnej harmónie. 

 

Pripravili sme si pre vás niekoľko zaujímavých okrasných kvetov: 

Moni bonsaj - Japonský javor 
$0.39 - 0.83
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Okrasný kvet Brugmansia v rôznych farbách 
$0.39
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Pestrofarebný mini bonsaj Vistérie 
$0.55
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Bonsaj horúcich čilli papričiek 
$1.21
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
 
Mini bonsaj ideálny do interiéru
$0.51
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Krásna orchidea s prenikavou vôňou
$0.40
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

Veľké palmy, alebo do nekonečna ťahavé fikusy v našich obývačkách čoraz viac nahrádzajú moderné, malé bonsaje v rôznych farbách. Vzhľadom na ich minimálnu veľkosť nezaberú veľa miesta, ba čo viac nevyžadujú si žiadnu špeciálnu starostlivosť a podmienky. Na aliexpresse ich nájdete hneď niekoľko, môžete si ich teda objednať rovno z pohodlia domova a za skvelé ceny.

 

Farebné  mini bonsaje kvitnúce celoročne   

Jedným z najobľúbenejších bonsajov je japonský javor, ktorý okúzli predovšetkým svojim pestrofarebným prevedením a meniacimi sa farbami počas celého roka. Na jar vás teda budú zobúdzať žiarivé žlté listy a  na jeseň zas červeno-hnedé. Čo sa týka umiestnenia, ako sme už spomínali ide o interiérový bonsaj ktorému sa páči najmä na miestach bez priameho slnečného žiarenia a silného vetra. Napríklad na poličke ďalej od okna, alebo na parapetnej doske pri čiastočne zastretých žalúziách. Vašej pozornosti však neunikne ani bonsaj podobný vistérií domácej v červeno-oražovom zafarbení. Vďaka svojej vysokej odolnosti voči hmyzu, vetru a priamemu slnečnú žiareniu je vhodný tak do obývačky, ako aj na balkón či do záhradného altánku.

 

Exotický čilli bonsaj s prenikavou vôňou

Z bonsajov sa veľkej priazni  teší aj vášnivo červený  mini bonsaj s plodmi horúceho čilli, ktorého 100 ks. balenie si môžete zakúpiť už za 1,21 €. V porovnaní s predchádzajúcimi druhmi  nielen zvýrazní a prevonia interiér bytu, ale vás aj obdarí malými čili papričkami. Tie výborne dochutia akékoľvek jedlo.

 

Okrasné kvety v rôznych farbách a veľkostiach

Vrátane spomínaných bonsajov netreba zabúdať ani na  okrasné kvety, ktorých je v ponuke taktiež požehnane.  Spomedzi všetkých  jednoznačne vyniká brugmansia, známa najmä svojimi výraznými, zvonovitými kvetmi. Na aliexpresse je k dispozícií vo viacerých farebných prevedeniach od klasickej bielej, až po ohnivú červenú a naviac za vynikajúcu cenu len     0,39 €.  Ak sa vám však  zdá burgmansia príliš veľká, siahnite po mini orchidei s jemne prenikavou vôňou. Vzhľadom na jej skutočne maličkú veľkosť sa zmestí kdekoľvek do obývačky, jedálne, či na nočný stolík v spálni.

 

Viac kvetov na skrášlenie domu...

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia