Lacné a nápadité hračky pre chlapcov

 

Čím potešiť vášho synátora? Zase len autíčka? To je asi nuda, však? Prinášame zopár tipov na lacné, ale nápadité darčeky pre chlapcov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa, ktorú hračku kúpiť. Chlapci nemusia mať v izbe len autíčka, potešia ich aj kocky alebo vláčikové sady. Nech sa páči, inšpirujte sa!

 

 

Pozrieť hračky pre chlapcov na AliExpresse

 

 

Tipy na lacné darčeky pre chlapcov sme pre vás pripravili tu:

 

9,64 €
hodnotenie: 3.8
 
 

Pozri

 

 

 
2,59 - 3,45 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
2,78 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

0,71 - 1,31 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
6,02 €
hodnotenie: 0.0
 
 

Pozri

 

 

 
6,09 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Hračky pre malých pirátov

Okrem „pozitívnych“ povolaní ako sú požiarnik, doktor alebo hasič baví malých chlapcov aj hra na tie trošku negatívne postavy – zlodej, alebo pirát. Hra na piráta však môže byť skutočne vzrušujúca, hlavne vtedy, ak máte doma detskú pirátsku truhlicu s pokladom. Sada pre malých pirátov má aj ďalekohľady alebo pásky cez oko. Všetky hračky pre pirátov viete využiť na tematickom večierku, oslave alebo na karnevaloch.

 

 

Drevené magnetické vláčiky

Vláčiky a vláčikové sady sú v chlapčenskom svete veľmi obľúbené. A tak, ako ani bábika vašej dcéry nikdy nemá dosť šiat a topánok, tak ani vlakové depo vášho syna nemá dosť lokomotív a vagónikov. Magnetické mašinky a vláčiky fungujú na jednoduchom princípe – magnete, vďaka ktorému je možné ľubovoľne ich zapájať a meniť. Ak sa s vláčikmi hrajú u vás aj dievčatá, je možné dokúpiť aj ružové vláčiky, ktoré sa im zaručene budú páčiť. Lacné drevené vláčiky nájdete na AliExpresse v sadách, alebo aj samostatne, takže si môžete svoju kolekciu detských vláčikov kedykoľvek doplniť.

 

 

Vláčikové dráhy a mosty pre detské vláčiky

Vláčikové dráhy pre deti rozvíjajú zručnosť aj fantáziu. Samozrejme, treba ich mať trošku viac, aby sa dali postaviť aj zložité viadukty alebo kruhové dráhy. Drevené mosty pre vláčiky je možné dokúpiť aj samostatne a oživiť tak hru na vlakové depo. Výhodou kúpy jedného kusa je, že pri potrebe nového mosta alebo nových dielikov nemusíte zháňať celé sady, ale len jeden alebo dva dieliky, ktoré vás vyjdú lacnejšie. Vláčikové dráhy a dieliky z Číny do seba krásne zapadajú, majú veľa variácií, farebných prevedení a doplnkov, ktoré sa často dajú kúpiť s poštovným zadarmo.

 

 

Nálepky pre dráhy pre vláčiky a autíčka

Tak toto je vychytávka ako sa patrí! Poteší všetkých, ktorí nemajú doma dosť miesta na vlakové dráhy pre deti, alebo veľké súpravy. Táto páska je potlačená tak, aby pripomínala dráhu pre autá alebo vlaky. Môžete s ňou oblepiť chodby alebo podlahu v detskej izbe a hra sa začína! Pásky majú viacero prevedení, môžete tvoriť aj zákruty. Zakúpiť sa dajú aj nálepky dopravných značiek alebo prostriedkov. Lepiace pásky s dráhou ponúkajú nekonečné množstvo kreatívnych nápadov a to bez nutnosti zakupovania drahých autodráh alebo vlakových súprav.

 

 

Kreatívna sada na postavenie autíčka

Sada na postavenie autíčka rozvíja motorické schopnosti vášho dieťaťa a zároveň ho núti premýšľať na plné obrátky. Výhodou je, že už hotové autíčko je možné opätovne rozobrať a zahrať sa s ním znova. Väčšina kreatívnych sád pre deti toto neponúka – želaný výrobok je po zhotovení nemožné rozobrať, a hra v tomto bode končí. Aké auto bude váš malý majster skladať je len na vás, na výber je viacero typov. Malý skrutkovač je súčasťou balenia.

 

 

Stavebnicové kocky na kusy

Určite doma máte nejakú stavebnicu. Či už drevenú alebo plastovú, kociek v nej nikdy nie je dostatok. K motivácii dokúpiť ďalšie stavebnicové kocky na spôsob Lega vás môže viesť aj to, že stavanie Lega a skladanie kociek podporuje vo veľkom fantáziu, logické uvažovanie a trpezlivosť. Stavebnicové kocky na AliExpresse majú výhodu nielen v cene, ale i v tom, že je možné objednať ich na kusy. Ak nepotrebujete postavičky alebo zvieratká a zaujímajú vás len kocky na stavanie budov, domov, garáží alebo postavičiek, potom sa kocky z Číny pre vás naozaj oplatia.

 

 

Pozrieť hračky pre chlapcov na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia