Lacné a nápadité hračky pre dievčatá

 

Čím potešiť vašu malú princeznú? Bábik máte doma asi veľa, všakže... Prinášame zopár tipov na lacné, alebo nápadité darčeky pre dievčatá, ktoré vám pomôžu s nákupom a inšpirujú vás. Okrem bábik Barbie a poníkov je totiž veľa dievčenských hračiek, ktoré si nájdu svoje čestné mesto v izbe vašej dcéry.

 

 

Pozrieť hračky pre dievčatá na AliExpresse

 

 

Tipy na darčeky pre dievčatá sme pre vás pripravili tu:

 

6,78 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
8,52 €
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
6,42 - 10,99 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

6,53 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
17,82 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
1,73 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

Set kozmetických a kaderníckych hračiek

Malé, alebo veľké – všetky dievčatá sa rady parádia. Hračky na kozmetický alebo kadernícky salón pomôžu dievčatkám nacvičiť si na bábike správne robenie účesov. A keď nebude po ruke bábika, môžu česať a krášliť svoju mamu či sestru. Kufríky obsahujú aj detský fén, detskú kulmu, sponky či natáčky pre bábiky. Vďaka tomu, že sú všetky doplnky v kufríku, nezaberá hračka veľa miesta a dá sa s ňou aj cestovať. Dievčenský kozmetický kufrík spraví radosť každej malej parádnici.

 

 

Bábika na česanie pre dievčatá

Ak má vaša dcérka vlohy na to robiť pekný make-up alebo účesy, táto originálna česacia hlava jej spraví určite radosť. A možno aj vám, lebo byť každý deň modelom a pokusným králikom pri česaní nemusí byť vždy zábava, však? :) Hlava na česanie je dostatočne stabilná a má krásne, dlhé vlasy. Dajú sa z nich robiť vrkoče, copíky, slávnostné účesy, ale odvážnejšie dievčatá ich môžu skúsiť aj ostrihať. Česacia bábika má kopec doplnkov ako sú sponky, gumičky a vlasové ozdoby, ktoré si môže požičať aj vaša malá kaderníčka.

 

 

Hračky pre hru na cukráreň

Hrávate sa doma na cukráreň? S týmito hračkami z AliExpressu sa začnete! Torta na hranie je vymyslená tak, aby umožnila deťom ozdobenie podľa vlastnej fantázie. Ozdoby aj sviečky sa dajú zapichovať a vždy vznikne unikátna torta. K hračkárskej torte sa dajú dokúpiť aj koláčiky na hranie. Vyzerajú ako naozajstné, už ich stačí len správne naservírovať na detské tanieriky. Hra s tortou sa hodí na dievčenské oslavy, ale hračkárska torta sa dá kúpiť aj v inom, ako v ružovom prevedení, takže hrať sa môžu aj malí cukrári.

 

 

Koláčiky s etažérom na hranie

Dievčatá sa rady hrajú na čajovú párty. A správna čajová párty nie je len o čajíku či kávičke, ale aj o chutných koláčikoch pre pozvané kamarátky alebo bábiky. Plastové koláčiky na hranie vyzerajú skutočne na zjedenie. Plastový etažér sa dá rozložiť a jeho tanieriky sa použijú ako samostatné podnosy. Hra na koláčiky zabaví dievčatá aj ich bábiky, a keďže je plastová, môžu si ju dievčatá vziať aj do záhrady či na balkón a hrať sa tam s ňou na piknik.

 

 

Drevená čajová súprava na hranie

Detské hrnčeky na hranie dnes výrobcovia posunuli na vysoký level. Vyzerajú skutočne hodnoverne a hra na varenie čajíka alebo kávičky je s nimi veľmi zábavná. Drevené čajové sady pre dievčatká obsahujú aj čajník, cukorničku alebo podnos, na ktorý môže vaša dcérka naukladať všetky riadiky. Čajová súprava na hranie z nášho tipu je ladená do jemných ružových farieb a doplnená o dekor jahôdky. Investícia do tejto hračky je dlhodobá, keď sa s ňou deti prestanú hrať, viete ju použiť na rôzne milé dekorácie.

 

 

Veľa oblečenia pre bábiku

Určite máte doma nejaké tie topánky a oblečenie pre bábiku. Ale určite vám vaša malá dáma povedala, že by potrebovala kúpiť veľa oblečenia pre bábiku a veľa topánok pre bábiku. Potom je AliExpress jasná voľba, pretože tu v setoch nájdete sady oblečenia pre Barbie bábiku naozaj lacno. Okrem oblečenia sa tu dajú výhodne zohnať aj topánky. Oblečenie pre bábiky z Číny je jedným z najčastejšie kupovaných darčekov pre dievčatá. Okrem oblečenia je možné nakúpiť aj módne doplnky, alebo zariadenia do domčekov pre bábiky.

 

 

Pozrieť hračky pre dievčatá na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia