Lacné externé hard disky na AliExpress

Ak hľadáte super lacné externé HDD, AliExpress je miesto pre vás. Majú omnoho lepšie zľavy, než akýkoľvek iný online obchod. Nájdete tam hard disky s kapacitou 1TB a viac a aj menšie 250GB a 500GB.

 

V tomto článku vám ukážem, ako nájsť super lacné externé hard disky od čínskych výrobcov na AliExpress. Taktiež si povieme niečo o kvalitnejších 1TB a 2TB hard diskoch od Samsungu alebo Toshiby. A na koniec si pozrieme najpredávanejšie hard disky. Na trhu sú tísícky modelov, takže zostaňte čítať a zistite, ktoré sú pre vás najlepšie.

 

 

Externé (prenosné) hard disky na AliExpress a ich kapacity

Dnes už nájdete prenosné hard disky aj s kapacitou niekoľko tera bajtov. Záleží už iba na vás, koľko potrebujete uchovávať dát a koľko chcete na hard disk minúť.

 

Tu sú rôzne kapacity a ceny, za ktoré nájdete ext. hard disky na AliExpress od 250GB do 3TB.

 

 

Zatiaľ sme nenašli žiadne 4TB disky, ale aj tie určite časom prídu. 

 

 

Ktorá kapacita sa mi vyplatí najviac?

Kľúčové je zistiť, ktorý z hard diskov vám ponúkne najlepší pomer cena/kapacita. Vo všeobecnosti platí, čím väčšia kapacita, tým lacnejší je 1GB. Majte na mysli, že ceny kolíšu aj v závislosti na veľkosti (rozmeroch) samotného hard disku.

 

Rozdiel medzi 2,5'' and a 3,5'' externými diskami

Na trhu sú menšie, 2,5 palcové (6,35cm) disky, ktoré sú spratnejšie a hodia sa na cesty alebo k nobebooku. Väčšie, 3,5 palcové (8,89cm) sa k notebooku pripojiť nedajú. Myslite na to, skôr než siahnete po najlacnejšiom kuse.

 

 

Jeden z najlepších predajcov externých hard diskov na AliExpress je Eaget Global Flagship. Má tony rôznych kapacít a vyhotovení a časté zľavy. Pravdaže značiek je na AliExpress viac ako len táto.

 

 

Hard disky Samsung a Toshiba

Dvaja z najvýznamnejších výrobcov externých hard diskov sú Samsung a Toshiba. Mnoho predajcov na AliExpress ponúka obe tieto značky, napríklad FIGHTING NATION Computer Store alebo Tiantu Digital, kde nájdete 1TB disky od Samsungu už za 70€. Pozrite sa sami. Každý deň majú zľavy na iné zaujímavé ponuky.

 

Ďalší super obchod je Kandy Hong Kong so skvelou ponukou 2.5 a 3.5 palcových hard diskov Toshiba s USB 2.0 a 3.0. Napr. Toshiba 3.0 USB 1TB 2.5" sa tu dá zohnať už za 87€.

 

 

Najpredávanejšie externé hard disky na AliExpress

Keď si pozriete najpredávanejšie hard disky na AliExpress zistíte, že najviac idú na odbyt najmenšie, 60 a 160GB hard disky. Všimnite si značku Netac, ktorá sa pyšní 4 . Toto je oficiálny predajca danej značky.

 

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia