Pánske plavky: Pozrite si najnovšie trendy tohto leta

Leto praje pripraveným, to platí tak v prípade žien, ako aj mužov. Tí, ktorí nelenili a pracovali na svojej postave, budú mať rozhodne čo ukázať. V čom lepšie vynikne mužské vyšportované telo lepšie ako v plavkách? Musíte si však vybrať tie správne, ktoré očaria rovnako ako vaše telo, ak nie viac. Niekoľko takých sme pre vás našli aj na aliexpresse, poďme sa teda spoločne na ne pozrieť. Uvidíte, že určite si vyberiete.

 

Pozrite si ponuku pánskych plaviek, ktoré sa stali hitom tohtoročnej sezóny:

$10.16
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$6.37
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$7.48
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

$6.98
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$2.79
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$5.19 - 7.14
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

Plavky pre nižších a plnších mužov 

Výber správneho typu plaviek závisí predovšetkým od postavy. Nižším, plnším mužom výborne sadnú krátke šortky značky Desmiit. Tie postavu opticky predĺžia a zoštíhlia. Vďaka štýlovému dizajnu ich využijete nielen pri plávaní, ale napríklad i na prechádzke, alebo hraní plážového volejbalu. Ak by sa vám však zdali príliš úzke a krátke, výbornou alternatívou sú jednofarebné šortky Graceful taktiež s vreckami a šnúrkou na zaväzovanie. V prípade teda, že vám budú padať si ich môžete podľa potreby stiahnuť. K dispozícií sú v rôznych farbách od klasickej modrej, až po výraznejšiu červenú, alebo žltú iba za 6,98 €.

 

Plavky pre štíhlych mužov 

Mužom s vypracovanou postavou, avšak taktiež nižšieho vzrastu odporúčame plavky v štýle boxeriek, ktoré krásne obopnú zadok a stehná. Navyše, v porovnaní so šortkami sa pri plávaní nenafukujú, ale udržujú si svoj tvar.  Na výber máte hneď z niekoľkých modelov s rôznym dizajnom. Spomedzi nich vynikajú boxerky s námorníckym motívom, kotvičkou a bielou šnúrkou. Za pozornosť stoja aj ALSOTO, pánske plavky s bočným vreckom na zips do ktorého si môžete uložiť všetko potrebné.  Vrátane atraktívneho dizajnu oceníte i širokú ponuku veľkostí od S až po XXXL a skvelú cenu už od 5,27  €.

 

Klasické plavky 

Ak by ste si mysleli, že klasické plavky v podobe slipov už vyšli z módy, veľmi sa mýlite. Nielenže ich propagujú celebrity ako David Beckham , ale i mnohé ďalšie predajne a  eshopy  s plavkami, vrátane aliexpressu. Hlavným benefitom týchto plaviek je ich univerzálnosť, hodia sa tak vyšším, ako aj nižším, či plnším mužom. Vďaka svojmu tvaru odhalia vyformované stehná a zvýraznia zadok. Takže milí muži, odhoďte predsudky a vedzte, že aj v klasických slipových plavkách môžete byť sexi.

 

 

Viac pánskych plaviek...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia