Lacné svadobné šaty pre nevestu

Váš deň sa neúprosne blíži a vy ešte nemáte svadobné šaty? Tak to je práve najvyšší čas sa po nejakých poobzerať. Ponuka je naozaj bohatá a ceny vynikajúce.

 

Neklaďte teda medze svojej fantázií a vyberajte :

€ 48.73
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$71.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$52.00 - 62.10
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

€53,95
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
€71,40
hodnotenie: 3.5
 
 

Pozri

 

 

  svadobné šaty
€54,79
hodnotenie: 4.2
 
 

Pozri

 

Každá žena túži v svadobný deň vyzerať čo najlepšie a očariť nie len svojho vyvoleného, ale aj hostí. Šaty pre nevestu by preto mali byť originálne a jedinečné,  v žiadnom prípade  nie obnosené z požičovne. Množstvo krásnych šiat ponúkajú nielen svadobné salóny, ale aj internetové obchody.

 

Široká ponuka šiat

Ponuka je naozaj široká. Jemnosť a hebkosť čipiek, pás pretkaný trblietavými kamienkami a iné doplnky z vás urobia naozajstnú princeznú. Netreba zabudnúť ani na kvalitu použitých materiálov, ktorá je prvotriedna. Mäkký, pružný materiál dokonale prilieha k telu vašej postavy. Korzet je pevný, dokonale sedí na prsiach. Šaty však očaria nielen z prednej časti, ale aj opačne. Je len na vás, či si zvolíte originálne gombíkové zapínanie popretkávané jemnými čipkami, alebo hodvábnymi stuhami. Spodnička šiat je dvoj a viac vrstvová jemná, podobná saténu.  Na výber máte aj niekoľko strihov, krásne, nariasené princeznovské šaty hodiace sa každej postave, alebo rovné k telu priliehajúce krajkované šaty.

 

Zaujímavé sú aj farebné prevedenia svadobných šiat. Na výber máte z množstva farieb. Od krásnej snehobielej, ružovkastej až po odvážnejšie, pestrejšie odtiene.

 

 

Ako vybrať správnu veľkosť

Pri výbere svadobných šiat však často krát býva najväčším problémom  trafiť sa do vhodnej veľkosti  zvlášť vtedy, ak si objednávate cez internet. Nemusíte sa však báť, dodávateľ myslel na všetko. Pod šatami nájdete tabuľku a presný popis, ktoré partie tela máte ako merať. Výhodou je aj možnosť dať si ušiť šaty na mieru, ak sa netrafíte  ani do jednej z ponúkaných veľkostí.

 

Cena svadobných šiat pre nevestu sa pohybuje okolo 70 eur. V preklade teda získate výbornú kvalitu, originálny dizajn za jedinečnú cenu.

 

 

Viac svadobných šiat

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia