Teplé papučky z aliexpressu zahrejú tak na tele, ako i na duši

Prvé snehové vločky a chladný vetrík sú predzvesťou, že je najvyšší čas vymeniť letné veci za zimné. K nim vrátane rukavíc, čiapok a búnd patria aj teplé papuče. Tie oceníte najmä počas vianočného leňošenia, kedy v kombinácií s teplým pohodlným pyžamkom budú nerozlučná dvojka. Takže, ak vám skrinka v chodbe zíva prázdnotou je najvyšší čas to napraviť. Aliexpress ponúka niekoľko pohodlných domácich papúč s lákavým dizajnom a skvelými cenami.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko originálnych papúč pre dámy, aj pánov:

$5.80
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$4.99 - 5.84
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$7.69 - 9.45
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$5.96 - 7.02
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$6.26
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$6.88
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Členkové papuče pre ženy s jedinečnými motívmi

Zimomravé dámy s večne oziabajúcimi nohami ocenia najmä vyššie papuče nad členky, vyteplené príjemnou ovčou vlnou.  Tá v kombinácií s mäkkým plyšom a vianočným vzorom robí z týchto papučiek veľmi obľúbenú vianočnú obuv tak medzi mladými, ako aj staršími dámami. Okrem vysokej kvality oceníte aj ich nízku cenu – 5.80 €. Veľmi podobné, avšak podstatne decentnejšie a univerzálnejšie sú 3D členkové papučky s mačacím motívom. Potešia nielen svojim dizajnom, ale aj funkčnosťou. Mäkká ovčia výstelka, na povrchu príjemný plyš a množstvo ponúkaných veľkostí je aj pri tomto modely samozrejmosťou. 

 

Nízke, šlapkové papučky z bavlny

Ak si potrpíte na kvalitu rozhodne neprehliadnite dámske ružovkasté papuče so srdiečkom, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Na dotyk príjemná, teplá bavlna v kombinácií s ovčou vlnou a plyšom je tým najlepším liekom na vaše studené nohy. Okrem množstva veľkostí a farebných variácií vás milo prekvapí aj ich cena pohybujúca sa už od 4,99€. Veľmi podobné praktické, kvalitné a dizajnovo originálne sú aj Glenmearl dámske papučky vyrobené z príjemného flanelu a pevného PVC. Vďaka tomu papučky pevne držia na nohe a nevyzúvajú sa. Taktiež disponujú hrubšou podrážkou, na ktorej nebudete cítiť každý malý hrbolček. Vrátane kvalitného spracovania vás zaujmú aj originálnymi motívmi zvieratiek, mačičky, zajačika, či kravičky. K dispozícií sú vo viacerých veľkostiach, od tých najmenších pre deti, až po veľkosť 11 pre dospelých, iba za cenu 6.26€. 

 

Kreatívne papučky pre mužov, ale i ženy

Papuče imitujúce dinosaurie laby sú nielen zaujímavé, ale aj veľmi pohodlné a mäkké. Budete sa v nich cítiť jednoducho ako vo vatičke. Vzhľadom na širokú paletu farieb sú vhodné tak pre deti, ženy, ale i mužov. Môžu ich teda nosiť všetci členovia dinosaurej rodiny. Spolu s výhodnou cenou 5,96 € oceníte aj kvalitný bavlnený materiál v kombinácií s pružným polyesterom .

 

Či už siahnete po vyšších, teplejších papučkách, alebo naopak praktických našuchovačkách je len na vás. Nezabudnite však, že udržovanie nôh v teple je tiež jeden zo spôsobov ako predísť nepríjemnému zimnému prechladnutiu.

 

Viac teplých papúč...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia