Lapač snov- najlepší zdroj pozitívnej energie a krásnych snov len za pár eur

Množstvo starodávnych vecí sa traduje už dlhé generácie a stále majú pre ľudí určitý význam. Inak tomu nie je ani v prípade lapačov snov, ktoré boli kedysi v každom príbytku severoamerického príslušníka indiánskeho kmeňa. Traduje sa, že tieto malé, guľaté vecičky z vŕbových prútov slúžili na akési filtrovanie snov. Pavučina vo vnútri zachytávala nepríjemné, strašidelné sny a jemné pierka zas roznášali tie krásne, príjemné sny. Dnes sú však už vyrobené z rôznych materiálov a používajú sa nielen vo feng shui, ale i ako moderné bytové doplnky.

 

Najkreatívnejšie lapače snov za skvelé ceny:

Veľký, pestrofarebný lapač snov 
$1.97
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Jemný lapač snov za skvelú cenu
$1.37
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Svietaci lapač snov do spálne
$2.99
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Náramok s lapačom snov v rôznych prevedeniach 
$1.49
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
BEWITH náramok s lapačom snov 
$1.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Originálna lľúčenka s lapačom snov 
$1.82
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Ako sme už načrtli lapač snov je najčastejšie guľatým doplnkom menších rozmerov s pavučinou uprostred a visiacimi pierkami navôkol. Môžete ho teda jednoducho zavesiť k oknu, kde zabráni unikaniu príjemnej energie, alebo zas nad dvere, kde zachytí negatívnu energiu. Na aliexpresse si môžete zakúpiť lapač snov online v rôznych variantách, farebných prevedeniach a tvaroch. Samozrejme v závislosti od toho, kde ho chcete umiestniť.

 

Lapač snov na stenu do obývačky, alebo detskej izby

Do obývačky ako dekorácia sa hodí jemný lapač snov vyrobený prevažne z prírodných materiálov. Malé, kávovo zafarbené visiace pierka v kombinácií s malými korálkami rôznych farieb nielenže výborne ladia s nábytkom, ale aj prispievajú k celkovej harmónií miestnosti. V detskej izbe rozhodne oceníte niečo výraznejšie v podobe väčšieho lapača snov s množstvom pestrofarebných pierok a korálok. Veľmi obľúbený je aj biely, v noci svietiaci lapač snov, ktorý si môžete zavesiť nad posteľ, či nočný stolík.

 

Jedinečný náramok s lapačom snov

Dávku originality a kreativity v sebe nepochybne skrýva náramok lapača snov. Ak teda chcete pozitívnu energiu nosiť stále so sebou, prípadne obľubuje náramky s indiánskou tematikou je pre vás tento variant ako stvorený. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých kusov v rôznych farbách, pričom každý pozostáva z pevného kovového kruhu a mäkkého, na dotyk príjemného remienka, ktorý je vyrobený z  prírodných materiálov. Vo vnútri kruhu samozrejme nechýba pavučina s drobnými korálkami.

 

Lapač snov ako kľúčenka za super cenu

Za pozornosť určite stojí aj kľúčenka s lapačom snov a drobnými ozdobami. Medzi jej benefity patrí predovšetkým malá veľkosť a jednoduché zapínanie. Spolu s kľúčmi si ju tak môžete pripnúť prakticky kdekoľvek potrebujete. Čo sa týka ceny lapačov snov tá sa pohybuje už od 1,37€ za kus. Lapač snov je teda lacným a moderným prostriedkom, ktorý okrášli váš byt a prinesie do neho vánok tej správnej pozitívnej energie.  

 

Viac lapačov snov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia