Potešte vaše malé ratolesti ich obľúbenou Lego sériou za výbornú cenu

K čoraz viac obľúbeným hračkám nielen medzi deťmi, ale aj dospelými rozhodne patrí lego s rôznymi tematikami. To sa síce vyznačuje príťažlivým dizajnom s množstvom dielikov, avšak s pomerne vysokou cenou, ktorá sa pri niektorých sériách dokáže vyšplhať až na niekoľko stoviek eur. Ak teda nemáte financie nazvyš a radi si doprajete či už vy, alebo vaše malé ratolesti radosť zo skladania jednotlivých dielikov, máme pre vás riešenie. Na aliexpresse si môžete zakúpiť Lego Lepin, ktoré je lacnou alternatívnou k originálnej stavebnici Lego.

 

Prinášame vám zopár kreatívnych stavebníc pre všetky vekové kategórie: 

 

 
 
$19.19
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$16.80
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$39.00
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$3.14 - 7.88
hodnotenie: 3.3
 
 

Pozri

 

 

 
$11.39
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$13.90
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 

Stavebnica pre malú princeznú

Podobne ako originálne stavebnice Lego, aj v prípade výrobcu Lego Lepin si môžete vybrať z množstva zaujímavých sérií. Menšie deti, obzvlášť dievčatá poteší nemocnica 932 dielikmi, ktorá je kompatibilná s nemocnicou zo série Lego Friends. Skladá sa z množstva ambulancií, strešného parkoviska pre helikoptéru a taktiež nechýbajú ani figúrky doktora, sestričky bábätka. Celá séria je k dispozícií s podrobnými návodmi už od 39 eur.

 

Lego Lepin pre vášho nezbedníka

V prípade, že máte doma malého nezbedníka, určite ho zaujme Lego auto s batmanom, taktiež od spoločnosti Lepin. Balenie obsahuje 433 dielikov a vzhľadom na veľkosť dielov je vhodné skôr pre deti staršie ako 8 rokov. Chlapcov, či už malých, alebo veľkých, upúta aj Lego Lepin kamión za 13,90 €, ktorý môže slúžiť ako hračka na hranie, ale i trendy doplnok na poličke. Kategóriu chlapčenských stavebníc uzatvára Lego Lepin v znamení hviezdnych vojen kompatibilné s originál sériou Lego Star wars. Balenie obsahuje návod a 320 dielikovviacerými bojovníkmi, ktorí budú vaši za skvelú cenu 11,39€.

 

Zaujímavé edukačné hračky

Vrátane pútavých lego setov však netreba zabúdať ani na vzdelávacie hračky pre deti. Tie vaše deti zabavia, ba čo viac, rozvinú u nich jemnú motoriku, kreativitu konštrukčné schopnosti. Do tejto kategórie rozhodne patrí magnetická stavebnica s množstvom geometrických tvarov, ktoré si deti spájajú a skladajú z nich rôzne útvary, pričom si rozvíjajú logické myslenie a učia sa poznávať i pomenovávať geometrické tvary. Na rozvoj tvorivosti a fantázie je výborný aj Lego Lepin dom s rôznymi postavičkami, zeleninou mechanizmami.

 

Viac lega...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia