Lego pre najmenšie deti

 

Stavebnicové hry alebo hry s kockami bavia všetky vekové kategórie detí. Či už majú vaše deti radi lego alebo hračky podobné legu, prinášame vám zopár nápadov, ako stavanie a hranie oživiť novými dielikmi či postavičkami. Na AliExpresse si môžete zakúpiť kocky, ktoré sú kompatibilné s legom, a vhodné pre najmenšie deti. Kocky si môžete kúpiť v baleniach či sadách, alebo aj po kusoch.

 

 

Pozrieť lego hračky a dieliky na AliExpresse

 

 

Lacné kocky a postavičky kompatibilné s legom kúpite aj tu:

 

0,86 - 2,19 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
2,84 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
2,28 - 6,03 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

0,21 - 1,84 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
0,69 - 1,99 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
1,39 - 3,66 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Postavičky zvieratiek z lega

Postavičky zvieratiek z AliExpressu sú kompatibilné s legom a môžete nimi doplniť originálne lego kocky a sady, ktoré máte doma. Sú vhodné aj pre menšie deti, dobre sa s nimi manipuluje a majú veselé farby. Zvieratká sa do stavebnice dajú kúpiť po jednom kuse, môžete si teda vybrať, ktoré by sa vám hodilo a páčilo najviac. Z kociek im potom môžete postaviť ohrady alebo stajne. Na AliExpresse sa dajú zohnať aj lego postavičky dinosaurov, alebo divokých zvierat.

 

 

Podložka na lego

Podložku využijete na klasické lego stavebnice, ale aj na kockové stavebnice z Číny. Čínske lego podložky majú rôzne tvary aj farby, sú ohybné, ale stále pevné. Kocky na nich dobre držia a podložka môže byť použitá ako základňa pre stavanie domčekov alebo garáží. Bez tejto podložky je stavanie naozaj nudné, podložka posunie hry s kockami na ďalšiu úroveň. Postavené výtvory sa vďaka nej dajú ľahko prenášať, prípadne si z nich spravíte doma rodinnú výstavku.

 

 

Lego autíčka

Aby bolo skladanie pre malých či veľkých chlapcov ešte viac pútavejšie, prikúpte do stavebnice aj autíčka. Lego autíčka síce nemajú toľko funkcií ako klasické plastové autá na hranie, sú však skvelým doplnkom pre postavené garáže alebo rodinné domčeky. Lacné autíčka z AliExpressu doplnia každý set stavebnice a napriek nízkej cene spravia veľkú radosť.

 

 

Okienka a dvere do stavebnice

Deťom v stavebnici najviac chýbajú práve kocky okienok a dverí. Ale kde ich kúpiť samostatne? No predsa na AliExpresse. Dieliky okienok a dverí z Číny skvele pasujú do každého lega, alebo legu podobnej stavebnice. Vďaka nim sa dajú postaviť kreatívne domčeky, alebo bytovky. Okienka aj dvere sú funkčné, dajú sa otvoriť a menšie postavičky zvieratiek cez ne hravo prejdú. Odporúčame vziať ich hneď viac, pretože bežne sa po kuse kúpiť nedajú.

 

 

Nábytok do lega

Lego dieliky s nábytkom potešia nielen dievčatá, ale aj chlapcov. Najčastejšie totiž zo stavebnice skladajú práve domčeky. Malé postele, stolíky alebo stoličky vyzerajú rozkošne. Ak máte doma aj lego postavičky, môžete si s deťmi nielen postaviť domček z kociek, ale sa aj zahrať na to, že v ňom bývate a žijete. Lego nábytok pre deti sa dá kúpiť po kuse a v rôznych farbách.

 

 

Steny pre domčeky z lega

Dieliky stien a múrov sa skvele hodia pre stavanie domčekov z lega. Okrem domčekov s nimi môžete skladať aj hrady a zámky, alebo opevnenia. Hodiť sa budú do chlapčenskej aj dievčenskej sady stavebnice na skladanie. Lacné lego kocky z Číny ponúkajú možnosť doplniť si dieliky o tie kocky, ktoré sa buď ťažko zháňajú, alebo sú série, v ktorých sa nachádzali, vypredané.

 

 

Pozrieť lego hračky a dieliky na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia