Privítajte prvý sneh na svahu v modernej lyžiarskej prilbe

Lyžiarska sezóna je v plnom prúde o čom svedčia aj svahy plné nadšených lyžiarov, ktorí sa rozhodli zahájiť prvé dni snehu na lyžiach. Popri eufórií z novoročnej lyžovačky však mnohí zabúdajú na bezpečnosť v podobe kvalitnej lyžiarskej prilby.

 

Tie najkvalitnejšie lyžiarske a snowboard prilby tu: 

Snowboard prilba s platným CE certifikátom a okuliarmi
$29.90 - 32.90
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
COPOZZ lyžiarska prilba - unisex
$35.92 - 36.90
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Moon lyžiarska prilba aj s okuliarmi 
$29.90
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

COPOZZ Snowboard a lyžiarska prilba 
$19.13 - 36.90 
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Lyžiarska prilba v rôznych farbách
$20.63 - 40.43
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Unisex lyžiarska a snowboard prilba
$21.49 - 41.46
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Pevné a odolné proti mechanickému poškodeniu

Ak sa teda chystáte užiť si zimu niekde na svahu nezabudnite si so sebou okrem partnerky pribaliť aj prilbu, ktorá patrí medzi základné potreby na lyžovanie. Aliexpress ich ponúka hneď niekoľko, nájdete tam tak prilby na lyžovanie, ako aj na snowboarding či iné športy. Okrem funkcie je však nevyhnutné spomenúť aj kvalitu, pevnosť a predovšetkým odolnosť materiálu ABS z ktorého sú všetky prilby vyrábané. Pri páde vás ušetria od prípadných komplikácií a nepríjemných zranení.

 

Ľahká a jednoducho nastaviteľná

Pri výbere prilby je nevyhnutné myslieť v prvom rade na veľkosť prilby a jej váhu. Ak by ste sa však aj celkom netrafili do správnej veľkosti, nemusíte sa báť. Väčšina ponúkaných prilieb, či už detských, alebo pre dospelých obsahuje v zadnej časti koliesko vďaka ktorému si môžete prilbu ľubovoľne pritiahnuť, alebo povoliť.Prilba tak bude pevne držať na hlave aj počas vašej spanilej, adrenalínovej jazdy. K dokonalému priľnutiu prilby prispievajú aj nastaviteľné remienky v prednej časti s jednoduchým zapínaním pod krkom. U niektorých prilieb je pre väčšie pohodlie a komfort aj mäkká výstuž, aby vás umelé časti zapínania počas jazdy netlačili.

 

Poskytujú dostatočnú ochranu a komfort

Vrátane iných predností tou najväčšou však stále ostáva kvalitný materiál. Každá prilba na lyžovanie má pevnú a vysoko odolnú vonkajšiu vrstvu, ktorá je z vnútornej strany doplnená o mäkkú výstelku. Tieto dve vrstvy súnavzájom prepojené, čo umožňuje nielen väčšie pohodlie pri nosení, ale aj umiestnenie vetracích otvorov. Tie sú taktiež súčasťou jednotlivých modelov, ba čo viac niektoré lyžiarske prilby majú možnosť individuálneho nastavenia vetrania. V prípade nepriaznivého počasia, alebo veľkých mrazoch ich môžete aj úplne uzavrieť.

 

Dokonalý tvar a príťažlivý dizajn

Lyžiarske prilby z aliexpressu majú však aj iné prednosti. Napríklad tvar helmy, ktorý je v oblasti čela rovný. Nemusíte si teda robiť starosti s kúpou nových lyžiarskych okuliarov, keďže väčšina z tých čo sú na trhu do prilby svojim tvarom dokonale sadnú. Neoceniteľnou výhodou je aj predĺženie mäkkej výplne na oboch stranách v oblasti uší. Nielenže udržia vaše uši v teple, ale ich aj ochránia pred vetrom a následným zápalom.

 

Ponúkané prilby patria tak medzi lyžiarske prilby, ako aj snowboard prilby. Sú k dispozícií v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach, od farebných detských, až po klasické červené, čierne, biele prilby pre dospelých. Vzhľadom na kvalitu materiálu, moderný dizajn a vysoký komfort ich kúpite už od 19 eur, čo je v porovnaní s kamennými predajňami veľmi nízka cena.

 

Viac prilieb na lyžovanie a snowboard...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia