Vyrazte na svah s novým lyžiarskym výstrojom za super cenu.

Teplota na teplomery pomaly, ale isto klesá, čo je neklamným znakom, že prichádza zima. Najvyšší čas odložiť letné veci a zahájiť zimnú sezónu so všetkým čo k nej patrí.  Takže, ak patríte medzi milovníkov zimných športov, nič nenechávajte na náhodu a starostlivo doplňte zásoby. Teplých ponožiek na lyžovačku z ali-expressu nie je predsa nikdy dosť.

 

Prinášame vám niekoľko tipov na kvalitnú lyžiarsku výbavu: 

Zimné rukavice vhodné na každý šport 
$3.59
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Vodeodolné rukavice, unisex 
$10.77
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
COPOZZ Lyžiarske okuliare 
$22.33
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Lyžiarske okuliare s UV400
$2.89
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Unisex ponožky po kolená 
$2.90 - 3.07
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

 
Thermo zimné ponožky 
$6.69 
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Moderné lyžiarske rukavice

Jedným z najdôležitejších kritérií pri kúpe akéhokoľvek lyžiarskeho oblečenia je kvalita materiálu. Obzvlášť ak hovoríme o lyžiarskych rukaviciach, ktoré chránia naše ruky nie len pri lyžovaní, ale aj akomkoľvek inom zimnom športe. Sú vyrobené z polyesteru, vďaka čomu rukavice udržujú teplo a nepremočia sa. V porovnaní s klasickými zimnými rukavicami môžu pôsobiť tenšie, čo však neovplyvňuje ich funkciu, práve naopak. Váš smartfón môžete ovládať aj bez toho, aby ste si ich museli dať dole. Vďaka svojmu dizajnu, šikovnému zapínaniu na zips a protišmykovej podšívke sú vhodné tak na lyžovanie, ako aj bicyklovanie či turistiku. K dispozícií sú vo viacerých farebných prevedeniach, od dievčenskej ružovej až po klasickú čiernu.

 

Lyžiarske okuliare do každej helmy              

Pri eufórií z lyžovania by ste nemali zabúdať ani na bezpečnosť. Spolu s kvalitnou lyžiarskou helmou sa poobzerajte aj po okuliaroch, ktoré vás ochránia tak pred nepríjemnými chumáčmi snehu, ako aj pred nárazom palice neskúseného lyžiara, alebo malého nezbedníka. Lyžiarske okuliare z ali-expressu disponujú tvrdeným PVC sklom, ktoré je odolné voči drobným škrabancom, ale aj silným nárazom, či nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vrátane vysokej rezistencii určite oceníte aj mäkkú výstuž z vnútornej strany a ochranný UV 400. Vďaka nemu môžete spokojne lyžovať aj v jarných mesiacoch, kedy sa môžu objaviť na horách už ostrejšie slnečné lúče. Taktiež veľkým benefitom týchto okuliarov je ich cena - 2,89 € ,ktorá je vzhľadom na  kvalitu použitých materiálov vynikajúca.

 

Lyžiarske ponožky z 100% bavlny  

Lyžiarske oblečenie nezahŕňa iba bundu, oteplováky a rukavice, ale aj ponožky. Už samotné lyžiarky dávajú vašim nohám poriadne zabrať, nehovoriac ešte o nízkej teplote, ktorá v kombinácií s únavou neveští nič dobré. Práve preto by ste nemali zabúdať ani na vaše nohy a siahnuť po teplých ponožkách. V ponuke nájdete pohodlné bavlnené ponožky siahajúce až po kolená. K dispozícií sú v rôznych veľkostiach, menšie pre dámy a väčšie pre chlapov už od 2,90 € za jeden pár. Pripravte sa na zimu už v predstihu, či už vyrazíte na lyže, alebo nie, teplé pohodlné oblečenie sa vždy zíde, napríklad na cestu do práce, alebo výlet s rodinou.

 

Viac lyžiarskych potrieb...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia