Mimoni - Obliečky a posteľné prádlo

Takmer každé dieťa už určite videlo malých Mimoňov z filmu Ja zloduch. Malé, žlté postavičky s veľkými očami na vás vykúkajú nie len z telky, ale aj z hračkárstiev, supermarketov, alebo dokonca z pod periny.

 

Obliečky s motívom týchto malých nezbedníkov si obľúbia nie len vaše deti, ale aj vy. Veď kto by nechcel, aby jeho dieťa s radosťou zaľahlo večer do postele a rýchlo zaspalo v náručí svojich obľúbených hrdinov.

 

Kvalitné obliečky zo 100% bavlny

Výhodou týchto obliečok je predovšetkým kvalita materiálu. Sú vyrobené zo 100 % bavlny, ktorá má hypoalergénne účinky, takže sú vhodné aj pre deti, ktoré trpia alergiou. V letných dňoch obliečky z bavlny príjemne schladia v zimných naopak zohrejú. Vaše dieťa sa nebude v lete budiť na prílišné teplo v miestnosti.

 

Gazdinky pozor, ak sa Mimoni zašpinia stačí len rozopnúť zips po bokoch, hodiť do práčky a opäť navliecť. Žiadne gombíkové zapínanie, jednoducho rozopnete a zapnete zips. Pri pravidelnom praní sa nemusíte báť, že sa ,,Ja zloduch“ aj s Mimonňmi vyperie, alebo stratí farbu. V krásnom pestro farebnom prevedení vám pri správnej teplote prania vydrží aj roky.

 

 

Na výber máte z rôznych farebných prevedení a vzorov. Zaujímavé sú aj 3D motívy, vďaka ktorým sa vaše dieťa bude cítiť ako v ozajstnej rozprávke. Každé balenie obsahuje 3 obliečky na vankúše a jednu na paplón. Na výber máte z troch veľkostí, takže sa nemusíte báť, že vám obliečky nesadnú.

 

Potešte teda vaše deti obliečkami s ich obľúbenými postavami za skvelú cenu. Pre tých nerozhodných sme vybrali pár zaujímavých tipov:

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia