Mini športový vak - praktická pomôcka pre každého výletníka

Každý kto chodí behávať, určite už aspoň raz riešil dilemu, kde počas behu schovať mobil, kľúče a iné drobnosti. Z vrecka teplákov vypadávajú a v ruke zas zavadzajú a zbytočne zaťažujú. V takomto prípade je najlepším riešením športový vak. Vďaka svojim malým rozmerom a šikovnému zapínaniu ho spolu so všetkými cennosťami ľahko zapnete okolo pása, alebo na ruku.

 

Vybrali sme pre vás pár štýlových mini športových vakov: 

REEBOW mini šprotový vak 
$14.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Unisex puzdro na mobil a kľúče okolo pása
$2.42 - 2.47
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Mini športový vak na ruku 
$2.07 - 2.09
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Tenký a ľahký športový vak okolo pása 
$3.59
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Športový obal na mobil s dotykovou prednou časťou
$5.55 - 6.29 
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
FLOVEME športové puzdro na mobil 
$3.29
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Mini športový vak využije takmer každý, či už  počas prechádzky v meste, na turistike v horách, alebo  stanovačke s kamarátmi. Jednoducho všade tam, kde potrebujete mať veci starostlivo uschované a hneď po ruke.

 

Dostatok miesta

Jednotlivé vaky na šport sa líšia svojou veľkosťou a použitím. Milovníkov turistiky zaujmú najmä vaky  s viacerými priehradkami. Bez problémov tam zmestíte mapu, mobil, fotoaparát, alebo kameru. Takýto športový vak môžete nosiť len tak v ruke, na ramene, prípadne si ho pripnúť o opasok. Nebude vám tak pri chôdzi zavadzať a nemusíte mať obavy, že niečo stratíte.

 

Dotyková plocha pre mobil

V ponuke športových vakov si to svoje nájdu aj bežci a cyklisti. V tomto prípade však skôr myslíme puzdro pre mobil na šport. V porovnaní s inými športovými vakmi je vyrobený zo 100% bavlny, ktorá má vynikajúce absorpčné schopnosti. Väčšina týchto puzdier sa pripína na ruku prostredníctvom suchého zipsu. Výhodou je aj predná časť, ktorá je priesvitná a citlivá na dotyk. Taktiež obsahuje otvor pre slúchadlá. Môžete teda prepínať pesničky bez toho, aby ste museli vyťahovať mobil a zastavovať.

 

Rýchle a jednoduché zapínanie

Praktické a zaujímavý je aj vak na šport s upínaním okolo pása, tzv. ladvinka. Zíde sa vám  nie len na turistike, ale aj pri večerných prechádzkach po pláži. Všetko potrebné zazipsujete, nastavíte na veľkosť vášho pása a nosíte. Vzhľadom na jej ľahký materiál nylón, nebudete ani vedieť, že ju máte.

 

Lacné športové vaky

Získajú si vás nie len kvalitou materiálu a rôznorodosťou využitia športových vakov, ale aj výbornou cenou. Túto šikovnú pomôcku na šport a iné aktivity si môžete objednať z aliexpresu už za 2,12 €. 

Viac športových vakov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia