Náhradné diely pre telefóny na AliExpress: obrazovky

Ak sa jedná o kupovanie náhradných dielov, AliExpress sa stal jedným z najobľúbenejších miest, kde máte možnosť kúpy. Na stránke majú množstvo ponúk na najrôznejšie súčiastky pre mobilné telefóny. Nájdete všetko od displejov, ochranných fólií, skiel, nabíjačiek, až po batérie. Za neprekonateľné ceny zoženiete súčiastky na Samsung, iPhone a množstvo ďalších značiek.

 

Súčiastky pre mobily sú na AliExpress známe úžasnými cenami a veľmi dobrou kvalitou. Takže, či už potrebujete iba jednu súčiastku pre seba alebo veľké množstvo pre svoj obchod, AliExpress je miesto pre vás.

 

 

Dotykové obrazovky na AliExpress

Bez pochýb, dotykové obrazovky sú naojbľúbenejšie súčiastky na AliExpress. Nájdete tu vážne lacné kúsky. Ak napríklad hľadáte náhradu, pretože vám spadol mobil a rozbil sa displej, skúste pohľadať tu. 

 

 

 

Tu je niekoľko značiek predavájucich dotykové displeje, ktoré sme pre vás našli:

 

 

 

 

Ak hľadáte inú značku, napíšte do vyhľadávania "screen" + "značka". Som si istý, že niečo nájdete. Čo sa cien týka, rapídne kolíšu od predajca k predajcovi. Skúste si vyfiltrovať výsledky podľa ceny alebo podľa množstva predaja.

 

 

Náš tip: Ak si neviete vybrať medzi dvomi výrobcami s podobnými cenami, pozrite si komentáre pod produktom. Môže vám to pomôcť v rozhodovaní. 

 

 

Iné náhradné súčiastky pre telefóny

Aj keď sú obrazovky najobľúbenejším typom náhradných dielov na stránke, zoženiete tu aj mnoho iného. Nájdete tu napríklad superlacné batérie, rámy, zvyšovače signálu (čoraz populárnejšie), adaptéry na SIM karty, kamery, šošovky a dokonca aj klávesnice.

 

 

Súčiastky na telefóny na AliExpress

Hľadáte konkrétny telefón? Tu je zoznam tých najžiadanejších. Nestrácajte čas, kliknite na jeden z linkov nižšie a nájdite všetky náhradné diely pre daný model.

 

 

 

 

Najlepších 5 obchodov na nákup náhradných dielov pre iPhone, Samsung a ďalšie...

Po prezretí niekoľkých desiatok zákazníckých hodnotení sme pre vás vybrali najlepšie hodnotené obchody, ktoré ponúkajú nielen náhradné diely aj inú elektroniku. Pri týchto obchodoch je najvyššia šanca, že budete s výrobkom aj predajcom spokojní. Len sa pozrite na ich hodnotenia, predaje a komentáre. Tu je ich zoznam od najlepších:

 

 

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia