Kvalitné ochranné sklá na rôzne typy mobilov za vynikajúce ceny

Dnešné smartfóny neslúžia iba na klasické telefonovanie, alebo posielanie sms, ale napríklad aj na pozeranie filmov a rôznych videí. Umožňuje to najmä veľký LCD displej vďaka ktorému je prehrávaný obraz dostatočne ostrý a jasný. Má to však aj svoje nevýhody, najmä v prípade, že vám smartfón spadne a  krásny, moderný displej sa rozbije. V závislosti od typu mobilného telefónu sa výmena LCD displeja môže vyšplhať až na cenu samotného telefónu. Nenechávajte teda nič na náhodu a zaobstarajte si pevné ochranné sklo na mobil, ktoré je na aliexpresse k dispozícií už od 0,85 eur.

 

Ponúkame vám niekoľko ochranných skiel na rôzne typy smartfónov: 

$1.15 - 1.88
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.11 - 1.59
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
$1.77
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$0.85 - 1.13
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.28 - 1.68
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.04 - 1.46
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

Široká ponuka a vysoký stupeň ochrany

Pri výbere správneho krytu na mobil v podobe tvrdeného skla dávajte pozor predovšetkým  na aký typ smartfónu je sklo určené. Aliexpress ponúka ochranné sklá na takmer všetky typy mobilných telefónov od Xiamo Redmi, Samsung Galaxy J3, Samsung Galaxy Edge, Huawei, až po Iphone, či Lenovo. Všetky ponúkané ochranné sklá na mobily disponujú stupňom tvrdosti 9H, vďaka čomu poskytnú vášmu telefónu niekoľkonásobne väčšiu ochranu ako klasické PET sklá. Sú teda odolné nielen voči pádu, ale i ostrým predmetom. Pevnú vrstvu  dopĺňa praktická oleofóbna vrstva, ktorá zabezpečí, že odtlačky, či nepríjemné šmuhy ľahko zotriete handričkou.

 

Bezpečné, priehľadné a ultra tenké

K benefitom tvrdených skiel nepatrí iba kvalitná ochrana, ale aj vysoká priehľadnosť a dizajn. Väčšina skiel sa môže pochváliť až 99% priehľadnosťou, čo oceníte najmä pri pozeraní videí, ktoré uvidíte v rovnakom rozlíšení ako predtým. Netreba však zabúdať ani na ich hrúbku, tá sa pohybuje od 0,2 mm do 0,3 mm. Jednotlivé ochranné sklá sú teda veľmi tenké a nijakým spôsobom neovplyvňujú citlivosť smartfónu na dotyk. Na viac sú bezpečné aj pre deti a v prípade, že sa tvrdené sklo rozbije, jednotlivé kúsky nie sú vôbec ostré.

 

Jednoduchá aplikácia do 10 minút

Čo sa týka aplikácie pri každom modely máte nakreslený presný postup ako najefektívnejšie prilepiť ochranné sklo na váš mobilný telefón. Postup je pri všetkých modeloch v podstate rovnaký. Najskôr handričkami ktoré sú súčasťou balenia dôkladne očistite displej vášho smartfónu od nečistôt, následne odlepte z ochranného skla fóliujemne ho  priložte na  displej mobilného telefónu.  Prejdite prstom po strede nalepeného krytu tak, aby bubliny smerovali k okrajom. V prípade, že bubliny ostanú pri okrajoch, jemnými pohybmi ich vytlačte smerom von. Na záver už stačí len vyčistiť handričkou povrch ochranného skla a hotovo.

 

 

Viac ochranných skiel na mobily...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia