Ochráňte displej mobilného telefónu - Nalepovacie tvrdené sklo

Moderná doba so sebou priniesla výrazné pokroky nie len vo vede, ale aj technike. Tlačidlové mobily sa zmenili na dotykové s veľkým preskleným displejom a výborným rozlíšením. Každý majiteľ smartfónu vie, aká je ochrana predného skla dôležitá. Ochranné fólie sú slabé, obaly zas príliš hrubé a nové displeje drahé. Po dlhom čase prišla na trh novinka v podobe temperovaného skla.

 

Prinášame vám teda niekoľko typov tvrdených skiel, stačí si len vybrať to správne:

 

 

Tvrdené sklo je tou najlepšou ochranou displeja na vašom telefóne. V porovnaní s obyčajnými ochrannými fóliami je až tri krát pevnejšie a odolnejšie, o čom svedčí aj stupeň tvrdosti 9H. Nemusíte sa teda obávať, že si ho rýchlo poškriabete a rozbijete. Ak aj bude pád veľmi silný, temperované sklo sa jemne popraská a oddelí od displeja. Budete ho tak môcť veľmi ľahko a bezpečne vymeniť. Veď koniec koncov posúďte sami.

 

 

 

 

 

Výhody temperovaného skla

Výhodou je aj jeho jednoduchá aplikácia, čo ocenia najmä dámy. Sklo sa skladá z dvoch vrstiev, tvrdeného skla a lepiacej fólie. Stačí teda len odlepiť spodnú vrstvu a priložiť k displeju. Žiadne vzduchové bubliny a neustále odliepanie, sklo má výbornú priľnavosť na displejoch takmer všetkých mobilných telefónov. Vďaka svojej minimálnej hrúbke 0,3 mm vám sklíčko dokonale splynie s displejom a ani nebudete vedieť, že ho máte.

 

 

Funkčnosť

Čo sa týka funkčnosti telefónu nemusíte sa obávať, kvalitu a presnosť dotyku tvrdené sklo nijako neobmedzí, práve naopak. Kým pri bežnom displeji sa vám obrazovka rýchlo zapacká a urobí šmuhy, temperované sklo  môžete pokojne chytať  aj s mastnými prstami, žiadne packy a odtlačky nezanecháte. Prilepením tvrdeného skla sa nezmení ani rozlíšenie displeja vášho telefónu, takže je šetrné nie len k vašej peňaženke, ale aj zraku.

 

 

Pre všetky veľké značky

Temperované sklo sa vyrába pre väčšinu dotykových mobilných telefónov, Lenovo, Samsung, iPhone a iné značky. Treba len pohľadať sklíčko na konkrétny typ vášho mobilného telefónu a o pár dní ho máte doma. Ceny sa pohybujú okolo 0,70 centov až po 1,0 euro v závislosti od smartfónu. Pokojne teda objednajte aj do zásoby. V porovnaní s výmenou displeja to vašu peňaženku bude stáť len pár drobných.

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia