Pánske kožené opasky s jedinečným dizajnom vhodné na akúkoľvek príležitosť

K veľmi obľúbeným módnym doplnkom vrátane štýlových hodiniek, či slnečných okuliarov nepochybne patrí aj opasok. Obzvlášť, ak máme na mysli mužov, ktorí ho využívajú takmer na všetkých druhoch nohavíc, bez ohľadu na ich strih a veľkosť. Pánsky opasok teda neslúži výhradne na zachytenie, či upevnenie padajúceho oblečenia, ale aj ako trendy ozdoba na džínsoch a nohaviciach.

 

Prinášame vám pár najlepších pánskych opaskov za akciové ceny:

$7.05 - 10.49 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$5.82 - 9.89
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$8.93
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$10.06
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$7.40
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$10.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 

 

Ponuka pánskych opaskov na aliexpresse je naozaj bohatá, máte na výber z množstva lacných, neformálnych džínsových opaskov, avšak nechýbajú ani kvalitné, luxusné kúsky vhodné  na slávnostnejšie príležitosti. Široká paleta farieb, veľkostí a skvelé ceny sú samozrejmosťou.

 

Pánsky opasok na každý deň

Spomedzi všetkých však rozhodne neprehliadnite opasok s jednoduchou kovovou prackou na dierkové zapínanie, ktorý je vyrobený z kravskej kože. K jeho hlavným benefitom patrí teda pevnosť a vysoká odolnosť voči poškodeniu. Vzhľadom na jednoduché prevedenie a dizajn pracky bude výborným doplnkom akýchkoľvek riflí. Na viac je k dispozícií nielen v klasickej čiernej farbe, ale aj hnedej či kávovej už od 7 eur.

 

S originálnym spracovaním

Unikátnym dvojfarebným dizajnom zaujme opasok pre pánov od výrobcu Kaven Peter. Taktiež je vhodný skôr k džínsom, či neformálnym nohaviciam, avšak v porovnaní s predchádzajúcim typom je vyrobený z lepenej kože, ktorá je podstatne mäkšia a flexibilnejšia. Zakúpiť si ho môžete v troch farebných kombináciách, hnedo-modrej, kapučínovo- modrej a tieňovanej šedej.

 

Na výnimočnú príležitosť

Na pracovné stretnutie, svadbu, alebo inú spoločenskú udalosť odporúčame elegantný  pánsky opasok s veľkou, jemne zdobenou sponou v striebornej, alebo zlatej farbe. Vrátane jedinečného dizajnu však oceníte najmä automatické zapínanie, ktoré si môžete nastaviť podľa svojich potrieb. Nemusíte sa teda prispôsobovať dierkam, či dokonca ich dopĺňať. Veľmi luxusne pôsobí aj pánsky opasok s väčšou, čiernou kovovou sponou a jemným strieborným kovom na oboch bočných stranách. Podobne ako vyššie spomínané modely aj tieto sú vyrobené z kvalitnej kože a predávané za skvelú cenu 9.89 €.

 

Viac pánskych opaskov...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia