Organizéry do kabelky. Šikovná pomôcka, ktorá sa zíde každej gazdinke

Každá žena určite už aspoň raz zažila ten pocit beznádeje pri hľadaní kľúčov v kabelke. Obzvlášť ak tá vaša disponuje jedným veľkým priečinkom, v ktorom sa ukrýva takmer všetko od kancelárskych spiniek, až po zubnú kefku či lyžičku na kávu. Šikovným a praktickým vynálezom, práve na takéto situácie je praktický organizér do kabelky pozostávajúci z množstva priečinkov, do ktorých všetky drobnosti hravo schováte.

 

Vybrali sme pre vás TOP organizéry do domácnosti: 

$2.19
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$2.12 - 2.44
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.47 - 1.00
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$6.80
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$3.06 - 3.84
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$0.69
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Organizér do kabelky

S poriadkom v kabelke vám pomôže zatočiť nylónový organizér s rozmermi 28 cm x 8 cm x 18 cm. Do veľkého vrecka na zapínanie si môžete vložiť knihu, prípadne väčšiu peňaženku. Menšie, sieťkové priečinky z boku kabelky slúžia skôr na drobnosti ako slnečné okuliare, papierové vrecko alebo kľúče od auta, ktoré budete mať takto vždy poruke. Navyše, vďaka kompaktným rozmerom organizér nie je v kabelke vôbec vidieť. Ak by sa vám zdalo málo priečinkov, odporúčame siahnuť po veľmi podobnom, avšak viac priečinkovom organizéry. K dispozícii je v rôznych farbách, od zelenej, fialovej, oranžovej, až po klasickú čiernu už od 2,12 €.

 

Vrecúško na kozmetiku

Podstatnú časť dámskej kabelky tvorí kozmetika, konkrétne špirála, rúž, voňavka, lak na nechty, krémy či rôzne pleťové masky, ktoré vyloviť z kabelky vie byť niekedy poriadna drina. Roztomilé priehľadné vrecko na kozmetiku vám hľadanie nielen uľahčí, ale má svoj význam aj z hygienického hľadiska. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí, pričom každé vrecúško disponuje šnúrkou na jednoduché stiahnutie a uzatvorenie. Na kozmetiku sa hodí aj ďalší zo série organizérov, ktorý je ale podstatne väčší. Okrem veľkosti prekvapí aj vodeodolnosťou, množstvom priečinkov a praktickým háčikom na zavesenie, ktorý sa zíde najmä pri cestovaní. Pekný dizajn a nízka cena 3,84 € je pri tomto modely už len príjemným bonusom.

 

Organizér do kufra

V prípade, že často cestujete a potrpíte si na poriadok v cestovnom kufri potom rozhodne neprehliadnite 6 kusovú sadu cestovných organizérov. Tie sú vyrobené z pevného, vysoko odolného polyesteru, ktorý výdrží nával vašej batožiny. Na aliexpresse za celú sadu zaplatíte 6,80 €, pričom máte na výber z výraznej červenej farby, šedej alebo mentolovo modrej.

 

Viac organizérov do kabelky a kufra...

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia