Organzové vrecúška a darčekové krabice - výborní pomocníci v každej domácnosti

Mnohí z vás už určite stáli pre dilemou ako a hlavne do čoho zabaliť vianočný, meninový či narodeninový darček. Darčekový papier je síce fajn, avšak ľahko sa roztrhne a pokrčí. Výborným riešením môže byť organzové vrecúško, alebo jeden z kreatívnych darčekových obalov, ktoré ponúkajú výrobcovia na aliexpresse.

 

Potešte svojich blízkych originálnym darčekovým obalom, na výber ich máte hneď niekoľko:

$1.81 - 2.23
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.20 - 4.94
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.89 - 2.07
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$0.91 - 1.46
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$0.90
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.90 - 2.72
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Organzové vrecúška

Malé, ľahké, lacné a praktické – presne také sú organzové vrecúška vyrobené z priesvitnej tkaniny. Navyše disponujú sťahovaním na šnúrku, ktorú keď uviažete do malej mašličky bude plniť zároveň aj dekoračnú funkciu. Vzhľadom na menšie rozmery týchto vrecúšok sú ideálne na bižutériu, drobné korálky, kamienky, alebo cukríky. Zakúpiť si ich môžete v rôznych farbách, od červenej, modrej, až po lesklú ružovú a fialovú. V prípade, že by ste sa nevedeli rozhodnúť, odporúčame siahnuť po 50 ks balení obsahujúcom mix rôznych farieb už od 1,81 eur.  

 

Plastové mini vrecúška

Ako poďakovanie verným zákazníkom, alebo na cukríky pre deti do škôlky sa hodia malé, priesvitné plastové vrecúška s obrázkami a nápismi: Thank you, či Happy Brithday. Okrem unikátneho dizajnu však oceníte najmä ich cenu. Balíček so 100 ks bude váš už od 2,07 eur.

 

Darčekové vrecúška s rôznymi motívmi

Veľkou novinkou sú plastové darčekové vrecká so srdiečkami, ktoré sa na blížiaci sviatok sv. Valentína rozhodne zídu. V porovnaní s predchádzajúcimi vrecúškami disponujú väčšími rozmerminepriehľadným povrchovom, čím dosiahnete u obdarovaného moment prekvapenia. K dispozícií sú v baleniach po 5,10 a 20 kusov v závislosti od konkrétneho typu. Veľmi podobné, avšak podstatne elegantnejšie sú Merci darčekové krabičky v čiernej, bielej a hnedej farbe s pompéznymi stuhami. S prihliadnutím na ich dizajn a veľkosť sa výborne hodia na darovanie drahších šperkov, ktoré si zaslúžia elegantný darčekový box.

 

Detské darčekové taštičky

Deti milujú rozprávky a takmer v každej si nájdu svojho obľúbeného rozprávkového hrdinu, ktorého chcú mať na tričku, školskej taške, alebo peračníku. Ak teda máte aj vy doma takéhoto malého nezbedníka, neprehliadnite ponuku detských vreciek s rôznymi TV postavičkamiod 0,90 centov. Okrem toho, že očaria svojim dizajnom taktiež sú praktické. Vďaka pohodlným sťahovacím šnúrkam, pevnej textílií  a väčším rozmerom sa do nich zmestia aj veci na telesnú, alebo krúžok.

 

Viac orgazových vrecúšok a darčekových krabičiek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia