Originálne vianočné darčeky na AliExpress

 

Hľadáte cool darček, ale neviete kde začať? S Vianocami predo dvermi pred nami stojí každoročná otázka: Čo dať svojim milovaným? Vybrať pre niekoho správny darček môže byť ťažké a často to vyžaduje dlhé hľadanie. Ak však nevadí, že si na darček počkajú, kľudne im ho kúpte z AliExpress. Na super darček sa počkať oplatí. Plus. Môžu mať Vianoce číslo dva o mesiac neskôr.

 

 

Nápady na darčeky pre každého na AliExpress

Ak ste z tých, ktorí majú problém nájsť perfektný darček, na AliExpress môžete nájsť rozsiahly katalóg darčekov pre každú príležitosť. Darčeky pre ženy (napr. elegantné šaty, kozmetiku, knihy), pre mužov (elektroniku, hodinky, topánky), pre deti (hračky, hry) ... dokonca aj pre domácich miláčikov sa niečo nájde.

 

Mohli by sme celý deň vypisovať zoznamy vecí, ktoré na AliExpress nájdete, ale rýchlejšie bude, ak vám ukážem, kde ich nájsť. Ako vidíte, produkty sú rozdelené do kategórií, takže je ľahké sa v nich orientovať. Ak neviete po anglicky, preložete si celú stránku takto.

 

 

 

Ak hľadáte niečo špecifickejšie, využite vyhľadávanie v našom blogu (v hlavičke). Je šanca, že sme o tom napísali samostatný článok.

 

 

Najlepšie obchody s originálnymi darčekmi

Tu sú nejaké z najlepšie hodnotených obchodov na AliExpress. Tieto obchody sú veľmi veľké a ponúkajú široký rozsah produktov, takže je to perfektné miesto na hľadanie darčekov. 

 

Shenzhen Tomtop Technology ​ ​ ​ 

Jeden z najlepších obchodov s elektronikou na AliExpress. Môžete tam nájsť "nekonečné" množstvá lacnej a kvalitnej elektroniky. Majú super kamery, telefóny, televízie, slúchatka, doplnky atď.

 

Fancyqube Fashion store ​ ​ ​ 

Skvelý obchod s darčekmi pre ženy a deti. Majú všetko od oblečenia, kozmetiky, hračiek, bižutérie až po športové potreby.

 

HitTime China-Wholesale ​ 

Ďalší pekný príklad kvalitného predajcu s širokým záberom. Skvelé miesto na hľadanie darčekov.

 

 

Hľadáte niečo špeciálne?

Využite Google translator, preložte si názov toho, čo hľadáte a do vyhľadávania AliExpressu zadajte anglický preklad. Ak vám vybehnú správne obrázky, dajte si výsledky triediť podľa množstva objednávok (Orders) alebo podľa hodnotenia predajcu (Seller rating). A potom sa pravdaže pozrite, ako hodnotia daný produkt iní.

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia