Vianočné darčeky pre dievčatá všetkých vekových kategórií

Kým pre nás dospelých sú Vianoce skôr symbolom pokoja a rodinnej pohody, pre deti sú časom darčekov a prekvapení. S nedočkavosťou a zatajeným dychom čakajú pri vianočnom stole na príchod Ježiška a možnosť konečne si rozbaliť všetky darčeky. Tie síce deťom prinesú veľkú radosť, avšak vám rodičom často aj starosť. V prípade, že ste už vyčerpali studnicu nápadov nezúfajte, opäť ako každý rok aj tento sme si pre vás pripravili tipy na vianočné darčeky pre dievčatá. Poďte si ich pozrieť.

 

Pozrieť vianočné darčeky pre dievčatá na AliExpresse

 

TOP 6 vianočných darčekov pre dievčatá z AliExpressu:

1.60 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

 

27.40 - 30.88 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
18.65 €
hodnotenie: 2.0
 
 

Pozri

 

 

8.68 - 11.05 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
1.86 - 3.25 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
1.21 - 1.84 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Darčeky pre malé dievčatká

Sada pečiatok s motívmi zvieratiek, ovocia, zeleniny, dinosaurou či smajlíkov bude skvelým darčekom pre menšiu sestričku či dcérku, ktorá si rada vymaľováva a vyfarbuje. Pečiatky navyše môžu byť aj výbornou edukačnou pomôckou, dieťa sa pri hraní naučí rozoznať a pomenovať domáce zvieratá, rôzne druhy zeleniny a ovocia. Navyše si ich môže podľa príslušných farieb aj vymaľovať, čím si rozvíja jemnú motoriku. Okrem multifunkčného využitia vás prekvapí aj cena 10 dielnej sady – 1,60 €.

 

Doplnky do vlasov

Každé dievča sa chce parádiť či už je veľké, alebo malé. Farebnými gumičkami do vlasov teda nikdy nič nepokazíte. Vyrobené sú z pružného nylónu a zakúpiť si ich máte možnosť v 100 kusovom balení už od 1,21 €. Dievčatá v puberte potešíte taktiež vlasovým doplnkom, tentokrát však v podobe príčesku do vlasov z farebných vrkôčikov, z ktorých si môžu urobiť účes podľa svojich predstáv.

 

Šatôčky a módne doplnky

Malým parádniciam, ktoré sa chcú podobať svojej mamine odporúčam sadu rovnakých šatôčok pre maminu a dcéru. Šatôčky vrátane unikátneho dizajnu zaujmú i materiálom, konkrétne pružným polyesterom držiacim si svoju veľkosť a farbu aj po niekoľkých vypraniach. Na výber máte nielen z viacerých dizajnov, ale i veľkostí už od 8,68 € za set. Trendy darčekom pre dcéru, prípadne sestru bude aj štýlový mini ruksak s množstvom vnútorných priečinkov a gumičkou na stiahnutie.

 

Pozrieť vianočné darčeky pre dievčatá na AliExpresse

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia