Ukážte svoju mužnosť v elegantnej košeli z ali-expressu.

V šatníku každého správneho chlapa by nemalo okrem teplákov a tričiek chýbať ani zopár elegantných košieľ. V správnej košeli určite zaimponujete nejednej dáme. Naviac vynikne vaša mužskosť a zmysel pre eleganciu, čo v konečnom dôsledku ocenia nielen ženy, ale aj každý muž  sám. Takže ak váš šatník trpí deficitom štýlových košieľ nastal najvyšší čas na zmenu.

Vybrali sme pre vás niekoľko zaujímavých tipov: 

Kvalitná pánska košeľa s dlhým rukávom
$9.99 - 10.59
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Moderná, pásikavá košeľa s dlhým rukávom 
$11.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Elegantná pánska košeľa v rôznych farbách 
$9.59
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

UNIVOS KUNI pánska košeľa vo veľkosti až 5XL 
$11.99
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
Elegantná košeľa zo 100% bavlny 
$11.76
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Moderná košeľa na každú príležitosť 
$9.86
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

 

Vybrať pánsku košeľu, ktorá  nebude príliš úzka, alebo naopak široká, ale výborne vám sadne je náročná úloha aj pre vašu partnerku, nie tak ešte pre vás. Nehovoriac ešte o nekonečnom behaní po obchodoch, ktoré je pre každého chlapa utrpením. Tomu sa však môžete vyhnúť, pánske košele nájdete aj na ali-expresse, kúpite si ich teda z pohodlia domova.

 

Príjemný materiál

 

Prekvapia nielen cenou, ale aj kvalitou. Sú vyrobené z mäkkej, na dotyk veľmi príjemnej bavlny. Výborne teda absorbujú pot, nepúšťajú farbu a držia si svoj tvar. Jednoducho aj po čase bude stále vyzerať ako nová, nevybledne a nevyťahá sa. V prípade, že vaše brucho niekedy rastie rýchlosťou blesku máte k dispozícií aj niekoľko košieľ z polyesteru, alebo iného elastického materiálu, ktorý je pružný a prispôsobí sa tvaru vašej postavy.

 

Vhodná vždy a všade

 

Mýtus, že košeľu nosia len podnikatelia, politici, alebo iní vplyvní muži je už dávno za nami. Tento moderný kúsok sa hodí na každú príležitosť. V ponuke nájdete košele s krátkym, dlhým rukávom, ktorý sa dá pekne ohrnúť a je ideálnym doplnkom k rifliam a teniskám. Taktiež si môžete vybrať z rôznych farieb a motívov, od jemných prúžkovaných až po jednofarebné s výraznými nápismi, vzormi, štýlovými gombíkmi či zaujímavým viacfarebným golierom.

 

Pre skutočných elegánov

 

Tí z vás, ktorí milujete eleganciu za každých okolností určite oceníte ponuku klasických jednofarebných košieľ hodiacich sa do každého typu obleku. V spojení s výraznou kravatou  a štýlovými doplnkami z vás urobí nezávislého a sebavedomého muža, po ktorom túži nejedna žena. K celkovému noblesnému dojmu prispejú aj moderné manžetové gombíky, ktoré sú taktiež súčasťou niektorých typov košieľ.

 

Nízka cena a široká škála veľkostí

 

Hovorí sa, že za kvalitu sa platí. V tomto prípade je to však naopak, kvalitné košele na        ali-expresse kúpite už od 10 eur, čo je vzhľadom na materiál a precíznosť výroby výborná cena. Naviac každý kus je k dispozícií v rôznych veľkostiach, od tých najmenších až po tie najväčšie – 5XL.  Prekvapte teda svoju polovičku a zažiarte po jej boku v trendy pánskej košeli.

 

Viac pánskych košieľ...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia