Originálne pánske letné tričká z prírodnej bavlny a za skvelé ceny už od 4 eur

Posledný jarný deň je za nami a ako ručička na teplomeri naznačuje prichádza leto a s ním aj množstvo zábavy, dovoleniek a oddychu. Kým však ženy vylihujú na slnku a opaľujú sa, mnohí muži si nestíhajú vymieňať prepotené tričká a zúfalo hľadajú úkryt pred nepríjemnými slnečnými lúčmi. Práve preto im to trošku uľahčíme a prichádzame s ponukou lacných pánskych tričiek, ktoré sú nielen pohodlné a vzdušné, ale aj trendy.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko najoriginálnejších kúskov tohto leta:

$4.55
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$4.99 - 5.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$5.55 - 5.91
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

$4.41 - 6.49
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$5.56 - 6.96
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$6.36 - 7.18
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Kvalitné, vysoko elastické a lacné

K veľmi obľúbeným modelom na aliexpresse nepochybne patrí tenké, elastické tričko, ktoré sa dokonale prispôsobí tvaru vášho tela, ba čo viac vyzdvihne a zvýrazní vyformované svalstvo. Ak teda pravidelne cvičíte a nebojíte sa ukázať svoju mužskú silu, toto tričko je pre vás najlepšou voľbou. Vrátane dizajnu poteší aj kvalitou materiálu v podobe prírodnej bavlny, ktorá dokonale odvádza pot a je vhodná aj na citlivú pokožku či pre alergikov. Letné tričko je k dispozícií vo viacerých farebných prevedeniach iba za 4,55 € .

 

Prievzdušné a voľné vo veľkosti až 4XL

Mužov, ktorí preferujú voľnejšie tričká určite zaujme pohodlné pánske tričko s rôznymi nápismi, napríklad: ,,Just Do It“ či ,,Marvel“. Podstatne výraznejšie a originálnejšie sú však tričká s logom supermana, alebo batmana,  ktoré sú vyrobené z pružného polyesteru vďaka čomu v letných mesiacoch príjemne chladia. V ponuke ich nájdete v rôznych farbách a širokej škále veľkostí od XS až po 4XL. Môžete teda kúpiť také nielen sebe, ale napríklad aj svojmu synovi, či kamarátovi k narodeninám.

 

Metalové, rockové pánske tričká

V jedinečných tričkách pokračujeme aj tričkom pre pravých metalistov, ktoré sa nedá prehliadnuť. Výrazné vzory, nápisyfotografie známych metalových a rockových kapiel doslova kričia z čierneho podkladu. Ak sa teda chystáte na nejaký letný festival takejto hudby, toto tričko by vo vašej batožine rozhodne nemalo chýbať. Podobne ako predchádzajúce modely, aj v tomto prípade máte na výber z veľkostí od M až po 3XL za super cenu, už od 6,36 € .

 

Viac pánskych tričiek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia