Pánske plavky pre skutočných mužov za super cenu – 6,33 €.

Dovolenkové sezóna je v plnom prúde a k nej patrí nielen oddych a leňošenie v chládku pod slnečníkom, ale aj bláznenie vo vode.  Či už uprednostníte návštevu vírivky vo wellness, miestne kúpalisko, alebo bazén na záhrade  je len na vás. V každom prípade však potrebujete plavky v ktorých dokonale vynikne vaša postava. Obzvlášť ak hovoríme o mužoch a ich tehličkách na bruchu.

 

Prinášame vám niekoľko trendy pánskych plaviek: 

Pánske plavky v rôznych veľkostiach 
$6.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
AIMPACT pánske plavky s vreckami
$9.79
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Štýlové pánske plavky 
$15.30
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Moderné pánske plavky 
$12.18
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
RFBear pánske plavky s letnými vzormi
$11.51
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Borat pánske plavky 
$4.62
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Kvalitný materiál

Pánske plavky sú charakteristické svojim rôznorodým využitím. Vynosíte ich tak v bazéne, ako aj na prechádzke, alebo pri práci v záhrade. Oceníte však predovšetkým ich materiál, pružný  polyester v kombinácií s vláknami jemnej bavlny. Vďaka tomuto spojeniu sú pevné, odolné voči slnečnému žiareniu a chlóru. Nemusíte sa tak báť, že po sezóne vyblednú  a sa  roztiahnu.

 

Plavky v štýle obľúbených šortiek

Ponuka plaviek pre pánov na aliexpresse je naozaj bohatá. Pri výbere by ste však mali myslieť predovšetkým na svoju postavu. Krátke plavky na strih šortiek sa hodia pánom menšieho vzrastu s väčšími stehnami. U týchto plaviek je veľkou výhodou ich dvojitá podšívka, ktorá príjemne chladí a prevzdušňuje. Využijete aj vrecká na zapínanie, kde si môžete počas prechádzky po pláži alebo kúpania odložiť kľúče, prípadne iné drobnosti.

 

Klasické slipové plavky

Muži s vyšportovanými nohami by mali siahnuť po klasických ,,slipových,, plavkách, prípadne boxerkových, ktoré sú obtiahnuté a zvýraznia svalstvo na stehnách. K dispozícií sú v rôznych farebných prevedeniach, od klasickej čiernej, cez  maskáčovú, až po svetlejšie farby.

 

Originálne strihy

Osobitnou kategóriou sú plavky na štýl borat. S týmto strihom plaviek a  spolu s ich svetlou farbou zaručene upútate pozornosť mnohých žien. Ich strih je však vhodnejší na súkromné, bazénové párty, kde sa nemusíte hanbiť, že odhalíte viac, ako je potrebné. Vašej fantázií a odhodlaniu sa však medze nekladú, veď ako sa hovorí- proti gustu, žiaden dišputát.

 

Rôzne veľkosti a nízke ceny

Štýlové pánske plavky z Číny sú vám k dispozícií vo viacerých farbách a veľkostiach, od najmenších, až po väčšie, XXXL čísla. Čo sa týka ceny, tie najlacnejšie, jednofarebné kúpite  už od  6, 33 €. Vyberte si teda moderné a pohodlné plavky, ktoré zaujmú ne jednu ženu. Každej  predsa imponuje keď má muž dobrý vkus a peknú postavu.

 

Viac pánskych plaviek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia