S parkovacou kamerou sa stane pre vás cúvanie hračkou

Hovorí sa, že parkovanie je jedna z činností, ktorá spôsobuje problém najmä ženám. Preplnené parkoviská, či už na sídliskách, alebo pred obchodnými domami však vedia potrápiť aj zručnejších mužov. Obzvlášť, ak jediné voľné miesto je medzi dvoma vedľa seba tesne stojacimi autami. V takýchto situáciách zlyhávajú nielen vaše nervy, krk, ale aj funkcia spätných zrkadiel, ktoré by ste najradšej sklopili, alebo úplne odmontovali. Tomuto trápeniu však konečne odzvonilo. Vďaka parkovacej kamere budete dôkladne vidieť celý priestor za sebou, predídete riziku vzniku škodovej udalosti a cúvanie si zamilujete.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko parkovacích kamier za skvelé ceny:

Vodeodolná parkovacia kamera so 4 LED diódami
$6.29
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Rectangle parkovacia kamera 
$13.04
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$6.35
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Parkovacia kamera s LED diódami
$24.95 - 25.97 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Vodeodolná parkoviacia kamera 
$7.80
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
 
XYCING  parkovacia kamera 
$4.24 - 8.32
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Parkovacia kamera je malé zariadenie, ktoré sa upevňuje v zadnej časti vozidla. Počas cúvania sníma okolie auta a automaticky tento obraz premieta v spätnom zrkadle, alebo displeji palubného počítača. Vodič má tak možnosť vidieť celý priestor v zadnej časti vozidla bez toho, aby musel otáčať hlavu.

 

Pevnosť a odolnosť materiálu na prvom mieste

Aliexpress ponúka širokú škálu parkovacích kamier, od lacnejších, základných modelov až po drahšie modely s ďalšími funkciami. Dôležité však je, že väčšina kamier je vyrobená z pevného ABS materiálu, ktorý vyniká vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.  Všetky modely sú taktiež vode odolné, nemusíte sa teda báť prípadného znehodnotenia pri extrémnych výkyvoch počasia. Pri hmlistom počasí určite oceníte aj špeciálne sklo na parkovacej kamere, ktoré je rezistentné voči zahmleniu a zaroseniu.

 

Kvalitný a širokouhlý obraz

K ostrejšiemu obrazu výrazne prispieva aj široký pozorovací uholvysokým rozlíšenímLED diódy. Tie využijete predovšetkým pri parkovaní v noci, keďže vám pekne osvetlia celý priestor v zadnej časti vozidla.  Z praktického hľadiska netreba zabúdať ani na dĺžku kábla vedúceho k palubovej doske, ktorá však závisí od konkrétneho modelu parkovacieho asistenta a pohybuje sa v rozmedzí od 2m po 6m.

 

Rýchla a jednoduchá inštalácia

Veľkou výhodou parkovacích kamier z aliexpresu je aj možnosť nastavenia polohy a smerovania. Nemusíte mať teda obavy, že kamera nasníma len predmety v jej výške.  Práve naopak, ak si ju natočíte nižšie, budete vidieť nielen malé deti pohybujúce sa za autom, ale aj drobné predmety, ktoré by ste inak nevideli. Čo sa týka samotnej inštalácie, tá prekvapí svojou jednoduchosťou, ktorú zvládne úplne každý.  Ak by ste si predsa len neboli istý, takmer pri každom modely je aj popis, resp. obrazový návod inštalácie.

 

Vynikajúca cena

Vzhľadom na kvalitný materiál a funkciu najväčším benefitom parkovacích kamier z aliexpressu je ich cena. Tá sa pohybuje už od 4 eur. Samozrejme nájdete aj drahšie modely od 24 eur, ktoré disponujú aj zvukovou signalizáciou, alarmom. Treba si však uvedomiť, že aj vyššia cena  v porovnaní s rozbitým nárazníkom a inými škodami na aute bude pre vás stále minimálnou investíciou.

 

Viac parkovacích kamier...

 

 

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia