Po čom muži túžia na Vianoce?

S blížiacim sa vianočným obdobím nejednej žene bliká v hlave kontrolka čo kúpiť svojmu partnerovi na Vianoce. Otázkam smerujúcim k ich najtajnejším prianiam sa muži poctivo vyhýbajú a odpovedajú v šifrách, ktoré presahujú ženskú logiku. Čím teda u toho svojho zaručene zabodujete a šplhnete si? Prinášame vám zopár tipov na originálne a vtipné vianočné darčeky pre mužov z aliexpressu, ktoré vás určite nakopnú.

 

Vybrali sme pre vás pár najobľúbenejších vianočných darčekov pre mužov: 

Pánske ponožky s nezvyčajným motívom 
$0.92
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Kravata s motívom kačičiek 
$1.88
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Sexy pánske boxerky 
$3.67
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Pánske šlapky pre rybárov 
$19.28
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Pánske šortky na pláž 
$12.75
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Originálne unisex pyžamo
$15.59 - 20.27
hodnotenie: 4.2
 
 

Pozri

 

1. Ponožky s crazy motívom

Áno, určite si poviete, stará otrepaná klasika, ktorá mužov zvlášť nezaujme, ale ani neodradí. Najnovšia trendy však hovoria niečo celkom iné, muži predsa milujú kreatívne a zábavné veci. Ponožky s imitáciou mäsa, kostí, tenisiek či spidermana nepochybne spadajú do tejto kategórie. Okrem toho, že sa na nich pri vianočnom stromčeku zaručene pobavíte ich váš partner aj využije. Sú vyrobené z mäkkej bavlny príjemnej na dotyk a hrejivej v chladných mesiacoch. Ich cena nepresahuje ani 1 euro, takže ak sa neviete rozhodnúť aký motív si vybrať pokojne siahnite po viacerých. Vášho partnera určite potešíte.

 

2. Sexi pyžamo

Kategóriu klasických darčekov dopĺňa pyžamo, ktoré patrí k tzv. povinnej vianočnej výbave. Treba ale vedieť, že aj klasika môže byť zaujímavá a originálna. Najmä ak hovoríme o dizajne pyžám z aliexpressu, ktorému sa nevyrovná žiadne, ani to najkvalitnejšie pyžamo. Môžete sa ním zmeniť na pandu, mocného leva či dinosaura a o zábavu máte postarané. V zime vás ako bonus ešte príjemne zahreje, keďže má podobný strih ako overal. Horná a dolná časť sú spojené do jedného celku a doplnené kapucňou s ušami či hompálajúcim sa chvostíkom. Pyžamo je k dispozícií v rôznych tvaroch a veľkostiach. Stačí si len vybrať.

 

3. Unikátne boxerky

Za predchádzajúcimi vecami nezaostávajú ani mužské boxerky, ako kvalitou tak i dizajnom. Už samotný materiál- koža nám naznačuje, že ide o tovar prvotriednej kvality. Predná časť pozostáva z obrázku motýlika a malých gombíkov, imitujúcich pánsku košeľu vsadenú do klasického čierneho pozadia. Muži ocenia nie len ich sexi zvodný dizajn, ale aj strih a elastický materiál. Výborne sa roztiahnu a v teplých letných mesiacoch dokonale chladia. Môžu byť teda vhodné tak na bežné nosenie, ako aj zdrojom zábavy na večer s priateľkou.

 

4. Kravata s motívom kačičiek 

Kravata sa nachádza v šatníku každého muža, u niektorého v počte viac kusov, u iných menej. Vo väčšine prípadov sa spája so slávnostnými spoločenskými udalosťami, kde je skôr povinnou súčasťou obleku. Doba pokročila a tak je najvyšší čas tento mýtus zmeniť. Čo tak to rovno kravatou s kačičkami. Hodí sa ku každému oblečeniu a váš partner v nej bude zaručene originálny a jedinečný, presne tak ako aj vy. Veď koho by napadlo kúpiť partnerovi niečo takéto na Vianoce, jedine vás.

 

5. Plážová výbava- šľapky a plavky

Chcete ísť v lete na dovolenku k moru a neviete ako to povedať vášmu drahému? Jednoducho, kúpte mu ako darček na Vianoce plavky a unikátne rybárske šľapky. Zabijete tak dve muchy jednou ranou. Na jednej strane mu kúpite vianočný darček a na druhej naznačíte, že túžite po letnej dovolenke. A ako plus sa ešte všetci na rybárskych šľapkách a plážových šortkách dobre pobavíte.

 

Vybrať vhodný darček pre muža nemusí byť koniec koncov ani také náročné. Na trhu je nespočetné množstvo originálnych a bláznivých vecí, ktoré muži zbožňujú. S blížiacim sa decembrom v kalendári sa však zásoby veľmi rýchlo míňajú, preto nič nenechávajte na náhodu a vyberte si vhodné darčeky na Vianoce už v predstihu a za výborné ceny.

 

Viac vtipných darčekov pre mužov ...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia