Pomôcky na valentínske pečenie

 

Pečiete na Valentína? Potom potrebujete toto!

 

Ak ste sa rozhodli potešiť svoju polovičku niečím sladkým z vlastnej dielne, pripravili sme pre vás zaujímavé nápady na valentínske pečenie. Lacné silikónové formy z AliExpressu sú v tvare srdiečok a tak vaše sladké dielko bude pastvou nielen pre chuťové bunky, ale aj pre oči.

 

 

Viac pomôcok na valentínske pečenie

 

 

Vybrali sme pre vás tieto lacné doplnky a pomôcky na valentínske pečenie:

0.71 - 1.77 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
0.69 - 7.65 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
1.47 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

0.72 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 

 

1.23 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
13.90 €
hodnotenie: 2.5
 
 

Pozri

 

 

Silikónové formy v tvare srdca a srdiečok

Lacné silikónové formy z AliExpressu sa hodia na pralinky, lízanky alebo muffiny. Našli sme pre vás tie, ktoré majú tvar srdiečka a na Valentína sa mimoriadne hodia. Silikónové formy sa ľahko čistia a dobre udržujú a vybrať z nich čokoládovú pralinku alebo muffinu je jednoduché. S formami bude aj ten najmenej skúsený pekár za hviezdu, pretože zaľúbená čokoláda alebo zákusok zožnú zaručený úspech. Inšpirujte sa internetom a receptami a pripravte valentínske sladkosti doma.

 

 

Zapichovačka do torty alebo muffiny

Ak plánujete piecť muffiny alebo cupcakes, nezabudnite na zapichovačku. Je to špajľa alebo špáradlo na ktorom je tematická ozdoba. My sme pre vás našli valentínske zapichovačky do koláčikov, ktoré však viete využiť aj na oslavách alebo počas sviatkov. Dostupné sú rôzne farebné verzie a cena na AliExpresse je bezkonkurenčná!

 

 

Waflovač na srdiečkové wafle

Zamilované wafle na raňajky, ozdobené alebo zlepené domácim džemom, poctivou čokoládou alebo šľahačkou, to je teda niečo! Lacné waflovače nájdete aj na AliExpresse. Dokonca sú k dispozícií aj také, ktoré majú tvar srdca! Nezabudnite ich dozdobiť čerstvým bobuľovým ovocím, posypať práškovým cukrom alebo okrášliť lístkom mäty či medovky.

 

 

Šablóny na kávu, latte alebo kapučíno

Chutná káva s koláčikom môže byť tiež súčasťou valentínskeho menu. Oči však jedia prvé a preto odporúčame tieto šablóny na škoricu alebo kakao. Stačí ich jemne priložiť na nápoj alebo držať nad ním a posypať penu pripravenej kávy škoricou či kakaom. Vďaka šablóne sa na pene vytvorí zamilovaný vzor a zamilovaná káva chutí dvakrát tak dobre, ako obyčajná.

 

 

Viac pomôcok na valentínske pečenie

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia