Zaži krásy podmorského sveta s kvalitnou potápačskou maskou

Sezóna dovoleniek sa blíži a vám sa nechce len tak sedieť pri mori a opaľovať sa ako každý rok? Chcelo by to niečo zaujímavejšie a hlavne dobrodružnejšie? Tak toto dokonale spĺňa jeden z turistami najobľúbenejších športov- potápanie.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko nakvalitnejších potápacích masiek: 

Potápačská maska  s držiakom na GoPro
$25.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
HNM SPORT potápašská maska 
$25.52
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Profesionálna potápačská maska 
$9.65
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

NEOPine Potápačská maska v rôznych farbách
$38.36 - 57.31
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Potápačská maska s dýchacou trubicou
$22.43
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Detská potápačská maska 
$13.06
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Na prvý pohľad náročné, avšak krásne a nezabudnuteľné. Áno aj také môže byť objavovanie podmorského sveta na tohtoročnej dovolenke. V spojení s tou správnou potápačskou maskou a inými doplnkami to zvládne aj začiatočník. Pred odchodom na dovolenku však nezabudnite  na kúpu kvalitnej potápačskej masky.

 

Veľkosť zorného pola

Najdôležitejším kritériom pri jej výbere je veľkosť zorného poľa a kvalita jej prednej časti. Všetky masky majú 180 stupňový uhol zorného poľa, uvidíte tak všetko, čo sa mihne pred vami, od najmenších mušlí až po pestrofarebné rybky. Predná časť je vyrobená z  tvrdeného skla, ktoré je  mechanicky pevné a odolné. Niektoré potápačske masky disponujú aj kanálikmi v oblasti nosa, ktoré  slúžia na selekciu dýchacích plynov a tým zabraňujú zahmlievaniu zorného poľa.

 

Zabraňuje prenikaniu vody

Ak ste si mysleli, že k potápaniu nevyhnutne patrí aj potápačská trubica do úst, tak najnovší výber masiek vás presvedčí o opaku. Tento nehygienický, vypadávajúci vynález vhodný jedine na kúpalisko je u väčšiny potápačských masiek už minulosťou. Masky so suchým potápaním majú trubicu, ktorá je namontovaná v hornej časti masky a zabraňuje prenikaniu vody do masky. Ak by sa vám predsa len dostala do vnútra nepríjemná slaná voda, ventil v oblasti brady slúži na jej spätné vytekanie. Na viac je ľahko odnímateľná, nezaberie v kufri teda veľa miesta.

 

Množstvo funkcií

Čo sa týka zapínania a odopínania masky disponujú zadnými popruhmi, vďaka ktorým si môžete masku rýchlo a jednoducho dotiahnuť. Dokonale tak priľne k vaše tvári a nepustí tam žiadnu vodu. V najnovších maskách už nájdete aj štuple do uší. Nemusíte sa teda báť, že si prinesiete z dovolenky okrem pekných zážitkov aj nepríjemný zápal stredného ucha. Potápanie je jediným športom, pri ktorom sa môžete kochať krásnou scenériou podmorského sveta. Nahrať si tento unikátny pohľad môžete na kameru alebo fotoaparát, ktorý si ľahko pripevnite na držiak takmer každej potápačskej masky. 

 

Detské potápačské masky

Tento šport však nie je len pre dospelých, ale aj pre deti. Vybrať si môžete aj z ponuky detských masiek v rôznych farebných kombináciách a veľkostiach. S kvalitnou potápačskou maskou zažijete tú najlepšiu letnú dovolenku plnú zážitkov a nezabudnuteľných okamihov.

 

Viac potápačských masiek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia