Chystáte sa na klzisko? Tieto doplnky na korčuľovanie vám nesmú chýbať

S blížiacimi sa sviatkami nám postupne pribudnú nielen kilá, ale aj pár voľných dní. Leňošenie pri telke je síce fajn, ale samozrejme s mierou. Čo tak urobiť niečo pre svoje zdravie, či utuženie rodinných vzťahov? Nemusíte hneď zabehnúť maratón, to si nechajte na leto. Korčuľovanie na ľade s kamarátmi, priateľkou, manželkou prípadne deťmi môže byť super odreagovaním. Dokonca je vedecky dokázané, že pri akomkoľvek športe sa uvoľňujú endorfíny, teda hormóny šťastia. Tak šup do korčúľ, ak ich teda ešte nemáte je najvyšší čas to zmeniť. Na aliexpresse nájdete hneď niekoľko korčúľ aj spolu s množstvom ďalších doplnkov na korčuľovanie.

 

Vyberáme pre vás TOP krasokorčuliarske doplnky, ktoré jednoducho musíte mať:

$14.24
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$19.49
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$9.49 - 11.39
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

$7.59 - 8.54
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$42.89 
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$57.49
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Korčule na ľad pre dospelých

Ak s korčuľovaním ešte len plánujete začať uvedomte si, že kvalitné korčule sú základom, rozhodne teda na nich nešetrite. Tohtoročnou novinkou sú kožené korčule Wild Fuit so zúbkami vhodné tak pre mužov, ako i ženy.  Z vnútornej strany sú vyteplené kožušinkou, ktorá vás na klzisku príjemne zahreje. Taktiež sa nemusíte báť ani prípadného dažďa, keďže korčule sú nepremokavé. Vybrať si môžete z dvoch farieb, bielej a čiernej s jemnými postrannými vzormi. Ako zákazník oceníte aj široký výber veľkostí od 39 až po 41. Vyššiu kvalitu tohto modelu potvrdzuje aj samotná cena 42,89 €, ktorá je vzhľadom na použité materiály adekvátna.  

 

Oblečenie na krasokorčuľovanie

Malé krasokorčuliarky sa určite potešia elastickým legínam na korčuľovanie, ktoré z vonkajšej strany obopnú celú korčuľu. Vaše malej princeznej teda nikde nefučí studený vetrík, čo sa o klasickom, neustále vyhŕňajúcom oblečení povedať nedá. K termo legínam sa výborne hodia aj rukavice na korčuľovanie zdobené trblietajúcimi kamienkami. Vzhľadom na ponúkané veľkosti sú vhodné nielen pre malé dámy, ale i dospelé ženy. Vybrať si môžete z 22 rôznych farieb za cenu 19,49 €. Z krasokorčuliarskeho oblečenia rozhodne neprehliadnite súpravu špeciálne prispôsobenú tomuto športu. Skladá sa z elastickej termo mikinykrátkych nohavíc taktiež s vysokou elasticitou, čo oceníte najmä pri náročnejších gymnastických prvkoch. Ak teda chcete poňať tento šport ako profesionáli, táto súprava by vo vašom šatníku rozhodne nemala chýbať.

 

Ďalšie doplnky ku korčuľovaniu na ľade

Najdôležitejšou súčasťou korčúľ na ľad sú nože so zúbkami. Tie by mali byť vždy dostatočne ostré, v žiadnom prípade nie zatupené. Z tohto dôvodu by ste si mali dávať pozor kam v korčuliach stúpate. Každým  krokom mimo ľadu sa nože poškodzujú a tupia. Výbornou pomôckou ako tomuto predísť sú praktické návleky, ktoré jednoducho nasuniete na nože. Na aliexpresse sa stretnete s látkovými a plastovými návlekmi. Rozhodne tvrdšie a pevnejšie sú plastové s jemnou strunkou, vďaka ktorej sa prispôsobia dĺžke nožov. Zakúpiť si ich môžete už od 9,49 € v rôznych farbách.

 

Viac potrieb na korčuľovanie...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia