Potreby na krájanie koláčov pre šikovné gazdinky

Prvá adventná nedeľa je tu, najvyšší čas pustiť sa do vianočného pečenia. Kým však niektoré gazdinky pečenie vianočných koláčikov doslova milujú, iné ich radšej ochutnávajú. Nech už je váš vzťah k pečeniu akýkoľvek, určite nám dáte za pravdu, že bez správnych kuchynských pomôcok to ide v kuchyni len veľmi ťažko. Rozhodli sme sa vám to teda trošku uľahčiť a vybrať vám niekoľko praktických domácich pomôcok, s pomocou ktorých zvládnete pečenie ľavou zadnou.

 

Pozrieť potreby na krájanie koláčov na AliExpresse

 

Prinášame vám niekoľko tipov na praktické pomôcky na pečenie:

 

15.00 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
19.99 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
4.74 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

8.58 - 9.33 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
0.97 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
3.02 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

Naznačovače na krájanie koláčov 

Koláč musí nielen dobre chutiť, ale tiež vyzerať. Práve jeho vzhľad vzbudí u hostí túžbu ho ochutnať. Často sa stáva, aj skúseným gazdinkám, že koláčik síce chutí výborne, avšak je pokrájaný na kocky rôznych veľkostí, ktoré majú od rovnomerných línií veľmi ďaleko. V takýchto prípadoch bude skvelou pomôckou sada plastových naznačovačov na rezanie. Svoje využitie nájdu nielen pri koláčoch, ale aj tortách. 

 

Formy na pečenie 

Naznačovač je síce fajn, ale koláčik za vás nepokrája. Toho sa s radosťou chopí plech so špeciálnou vnútornou časťou, pozostávajúcou z malých štvorčekov. Presne do nich nalejete hotové cesto, ktoré počas pečenia rovnomerne rozdelia. Po upečení túto časť opatrne vyberiete a už sa len kocháte krásne nakrájaným koláčikom.  Podobnú funkciu má aj silikónová forma, ktorá sa však skladá z trojuholníčkov. Tie je potrebné pred naplnením cestom dôkladne vymastiť, vďaka čomu sa vám jednotlivé časti po upečení ľahšie vyklopia. Zakúpiť si ju môžete v dvoch farebných prevedeniach: červenej a zelenej len za 4,74 €.

 

Forma na tortu 

Nadšeným cukrárkam, ktoré často pečú poschodové torty sa v kuchyni určite zíde pevná oceľová forma. Disponuje niekoľkými, voľnými úzkymi pásmi slúžiacimi na rovnomerné pokrájanie korpusu na rovnako tenké pláty. K dispozícii je v dvoch veľkostiach, pričom jedna má priemer 16-20 cm a druhá 26-29 cm.

 

Formičky s možnosťou uchytenia

Pokrájať koláčik alebo tortu môžete okrem vyššie spomínaných pomôcok aj s jedinečne tvarovanými formami, ktoré disponujú mechanizmom na uchytenie odkrojeného kúska. Oceníte nielen ich funkciu, ale tiež ľahkosť a kompaktné rozmery, vďaka čomu vám nebudú v kuchyni, prípadne špajzy zavadzať. V ponuke nájdete rôzne tvary, od klasických trojuholníkových, až po elipsovité či v tvare jemnej slzičky už od 0,97 centov za kus.

 

Pozrieť potreby na pečenie a krájanie koláčikov na AliExpresse

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia