Potreby na plávanie – plavky, čiapky, okuliare za skvelé ceny

Šport je jeden zo spôsobov ako ulahodiť nielen svojmu zdraviu a prebytočným kilám, ale aj hlave. Je všeobecne známe, že športom zlepšujeme nielen svoju fyzickú kondíciu, ale aj vyplavujeme z tela hormóny šťastia. Pri plávaní to platí doslovne. Ak teda rozmýšľate ako si zašportovať a lyže, či beh nie sú veľmi pre vás, skúste navštíviť najbližšiu plaváreň. Nepotrebujete žiadnu špeciálnu výstroj, stačí vám čiapka, okuliare a plavky, ktoré kúpite na aliexpresse za pár eur.

Vybrali sme pre vás niekoľko lacných doplnkov na plávanie: 

 

$2.92
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$9.95
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$9.52
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$3.44
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$2.15
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$8.86 - 9.69 
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

Lacné plavky 

Vrátane dvojdielnych plaviek pre ženy rozhodne stoja za pozornosť aj klasické jednodielne plavky s výstužou. Vďaka kvalitným materiálom - polyestru a spandexu sa výborne prispôsobia tvaru vášho tela. Pri plávaní sa teda nemusíte báť nepríjemného odhaľovania jednotlivých partií.  Jemné tónovanie farieb v kombinácií s klasickou čiernou farbou robia z týchto plaviek trendy kúsok vhodný či už na plaváreň, alebo v lete ku moru. Podobne ako ženy, aj pre pánov je v ponuke niekoľko zaujímavých kúskov. Jedným z nich sú aj krátke plavecké šortky taktiež vyrobené kombináciou pohodlného polyesteru a flexibilného spandexu. Okrem materiálu oceníte aj praktické vrecká na zapínanie a šnúrku na priťahovanie okolo pása. Plavky pre mužov sú k dispozícií  v rôznych farbách už od 8,86 €.

 

Plavecké čiapky

Mokré vlasy vedia niekedy poriadne potrápiť obzvlášť ženy. Z tohto dôvodu odporúčame siahnuť po plaveckej čiapke, ktorá ich starostlivo ochráni. Vodeodolná silikónová čiapka na plávanie je vhodná tak pre mužov, ako aj ženy. K veľkým benefitom patrí i dlhší strih čiapky, vzhľadom k čomu dokonale ochráni vaše uši pred vodou. Pri výbere plaveckej čiapky však netreba zabúdať ani na deti. Ich ušká sú v porovnaní s dospelými podstatne viac citlivejšie a náchylnejšie na zápal. Plavecká čiapka s veselými motívmi rybičiek detské ušká starostlivo zakryje a zanechá suché. Môžete si vybrať z rôznych farieb za výbornú cenu 2,15 €.

 

Plavecké okuliare

K potrebám na plávania nepochybne patria aj polykarbonátové okuliare so silikónovým sklom. Prostredníctvom špeciálneho tesnenia v oblasti očí vám nenatečie dovnútra voda a môžete sa smelo potápať s otvorenými očami. Navyše plavecké okuliare sú dodávané so zátkou na nos a štupľami do uší iba za 3,44 €.

 

Viac potrieb na plávanie...

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia