Kreatívne potreby na výrobu šperkov za skvelé ceny

V súčasnosti sa čoraz viac dostávajú do popredia handmade výrobky, ktoré sú originálne a trendy. Do tejto skupiny patria šperky, ktorých vlastná výroba prináša mnohé pozitíva. Nielenže ušetríte financie, ale navyše vaše náušnice, alebo náramok bude jedinečný, úplne iný ako tie ostatné v obchodoch. Ak teda ešte stále váhate či sa do takejto výroby pustiť, lacné handmade pomôcky z aliexpressu vás určite presvedčia. Sú k dispozícií už od pár eur a v rôznych tak farebných, ako aj tvarových variáciách.

 

Pozrite sa, čo všetko na výrobu bižutérie potrebujete:

$3.60 - 6.30
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$5.44 - 6.05 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.22 - 1.70
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$1.98
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$1.25
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.74
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Ak neviete ako a s čím začať, prípadne na čo sa daná časť používa nemajte obavy, v nasledujúcich riadkoch vám predstavíme niekoľko nevyhnutných pomôcok na výrobu bižutérie aj s ich stručným popisom.

 

Set na výrobu bižutérie

Základom je kreatívna sada kovových komponentov, ktorá sa skladá z 30 ks ketlovacích ihiel a nitov s hlavičkou slúžiacich na udržanie korálky, alebo krištáľu. Ďalej sa v sade nachádza 20 ks kovových ukončení náramku s očkom, ideálne na náramky z kože. Náramky s korálkami odporúčame ukončiť kovovým komponentom valcového tvaru, ktorý je taktiež súčasťou sady v počte 100 kusov. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na retiazkové očká a praktické karabíny.

V prípade, že by ste si chceli náramok, alebo náhrdelník oživiť kvetinkami, máte k dispozícií 50 kusov drobných, kovových kvetín, ktoré jednoducho navlečiete na ketlovaciu ihlu a nit. V prípade, že sa chystáte vyrobiť si vlastné náušnice, v sade komponentov nájdete aj 30 ks malých háčikov. Praktické a užitočné sú gumové zakončenia náušníc, ktoré máte k dispozícií od 1,22 €​ za 200 ks.

 

Korálky, strapce a iné ozdoby

Ak už máte vhodné komponenty, môžete začať s výberom korálok  a ďalších dizajnových kúskov, ktoré sa vám páčia. Skvelým doplnkom či už náušníc, alebo náramkov sú bavlnené strapce v rôznych farbách, ktoré náramok zvýraznia a oživia. Zakúpiť si ich môžete v 10 kusovom balení za cenu 1,25 €​. Dámam preferujúcim skôr eleganciu sa výborne hodí zlatá reťaz s kamienkami vyrobená z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a jemná. Podobne ako predchádzajúce komponenty aj táto reťaz je k dispozícií vo viacerých variantoch už od 3,60 € za 10 metrov.

 

Viac potrieb na výrobu bižutérie...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia