Kvalitná powerbanka naštartuje váš vybitý mobil rýchlosťou blesku

Staršie tlačidlové telefóny pomaly ale isto nahradili moderné smartfóny, ktoré si nás získali najmä svojim dizajnom, funkciami a v neposlednom rade aj množstvom užitočných funkcií. Treba si však uvedomiť, že to čo si na nich najviac ceníme, môže byť zároveň aj veľkým obmedzením. Častokrát práve zapnuté aplikácie a sociálne siete vybijú batériu rýchlosťou blesku. V takomto prípade je najlepším riešením siahnuť po externej batérií tzv. powerbanke. Vďaka nej nabijete váš smartfón prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. 

 

Prinášame vám niekoľko tipov na kvalitné powerbanky za super ceny: 

Ultratenká powerbanka s kapacitou 10000mAh
$18.36 - 19.33
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Núdzová powerbanka s kapacitou 2000mAh
$4.23
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Ultratenká externá batéria s kapacitou 10000mAh
$14.99 - 15.89 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Univerzálna powerbanka s kapacitou 20000mAh
$27.06 - 28.99 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Prenosná batéria s kapacitou 5000mAh
$15.93 - 17.03 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
HOCO duálna powerbanka s kapacitou 10000mAh
$15.16
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Medzi hlavné benefity prenosných batérií patrí predovšetkým rýchle nabitie vášho mobilu, tabletu, alebo dokonca notebooku bez nutnosti využitia elektrickej energie. Ak sa vám teda vybije telefón niekde v lese, alebo na chalupe, stačí vybrať z ruksaku powerbanku, zapojiť k smartfónu  a o niekoľko hodín vám bude k dispozícií aj s nabitou baterkou.

Plnohodnotné powerbanky dokážu nabiť aj notebook

Najdôležitejším parametrom externých batérií je ich kapacita na základe ktorej si môžete vypočítať koľko krát dokáže nabiť váš telefón.  Aliexpress ponúka tak powerbanky s menšou kapacitou, ako aj výkonnejšie tzv. plnohodnotné powerbanky , ktoré už  nabijú aj tablet či notebook.  Spomedzi nich jednoznačne vyniká duálna powerbanka s kapacitou 20000 mAh, čo znamená, že jedným nabitím powerbanky môžete nabiť váš telefón v priemere až 7 krát po sebe,  záleží to však aj od kapacity batérie vášho telefónu. 

Ak teda vydelíte kapacitu powerbanky (20000mAh) s kapacitou batérie vášho smartfónu napr. (4000mAh) dozviete sa koľko krát (cca 5 x) si môžete nabiť váš telefón. Treba však rátať s tým, že počet nabití  je len orientačný keďže aj powerbanka spotrebuje určitú energiu.

Pri používaní oceníte najmä LED diódy ukazujúce stav nabitia powerbanky, automatické prepnutie do režimu spánku pri nečinnosti či príťažlivý dizajn. Nízka hmotnosť a malá veľkosť sú pri tomto modely už len ,,čerešničkou na torte.“

 

Powerbanky s kapacitou 10 000mAh sú ideálne na nabitie smartfónu

Vrátane vyššie spomínaného modelu v ponuke nájdete aj lacnejšie externé batérie  s  kapacitou 10000mAh. Vzhľadom na nižšiu kapacitu sú vhodné skôr pre tých z vás, ktorí budete powerbanku využívať výhradne na nabíjanie mobilného telefónu, alebo smart hodiniek. Okrem nadčasového dizajnu,  LED diódskvelej ceny 15  si vás získa aj svojim ultratenkým prevedením, vďaka ktorému sa ľahko zmestí do vrecka nohavíc. Na viac  niektoré modely disponujú malým displejom  kde budete presne vidieť na koľko percent je powerbanka nabitá.

 

Núdzové powerbanky predstavujú najlepšie riešenie v krízových situáciách

Veľmi užitočné a lacné sú aj tzv. núdzové powerbanky slúžiace ako prvá pomoc v situáciách kedy nevyhnutne potrebujete nabiť svoj mobilný telefón. S prihliadnutím na ich malú kapacitu 2000mAh  treba počítať s tým , že nabijú váš telefón síce rýchlo, ale iba čiastočne na 20-30%.  To sa samozrejme odráža aj na ich nízkej cene 4 eurá, čo je pre vás minimálna investícia, ktorá sa vám v krízových situáciách vráti niekoľkonásobne.

 

Viac powerbank...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia