Praktické darčeky pre všetkých milovníkov koní

Máte v rodine malého nezbedníka, teenegerku, alebo manželku, ktorej sa pri rozhovore o koníkoch rozžiaria očká? Ak áno, tak potom ste tu správne. V tomto článku vám dáme niekoľko tipov na skvelé darčeky s tématikou koní, ktoré už potešili nejedného vášnivého koniara. Navyše si nevyžadujú ani veľkú investíciu, práve naopak, sú lacné a praktické. Presne také, aké aj darčeky majú byť.

 

Pozrite si ponuku 6 najlepších darčekov zobrazujúcich kone:

$14.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$6.90 - 9.90
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$7.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

$16.31 - 17.67
hodnotenie: 3.0
 
 

Pozri

 

 

 
$1.87
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.58 - 1.76
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Nástenné hodiny a praktický budík

Pekným a praktickým bytovým doplnkom sú vrátane zrkadiel, sošiek a iných dekorácii aj hodiny. Ukazujú nám nielen aktuálny čas, ale napríklad aj výborne zaplnia prázdne miesto na stene.  Navyše, ak majú namiesto čísel koníky, nebudú ako darček na zahodenie. Nástenné hodiny sú vyrobené z plastu, vďaka čomu ich obdarovaný ľahko zavesí aj na malý klinček. Prekvapením bude aj cena hodiniek, iba 14, 99 €. Pre tých, ktorí by sa najradšej s koníkmi aj zobúdzali, bude výborným darčekom LED budík v tvare kocky s farebnými obrázkami koníkov. Veľkým benefitom je vrátane dizajnu aj jeho displej zobrazujúci nielen aktuálny čas, ale aj dátum, deň teplotu. K dispozícii je v rôznych motívoch už od 5,38 €.

 

Štýlový ruksak a kryt na mobil

Mladú nádejnú jazdkyňu na koni, alebo jazdca, určite potešíte batohom s obrázkom koňa. Môže ho využiť ako vrecko na telesnú, krúžok, alebo na hodiny jazdenia. Ruksak je vyrobený z pevného polyesteru, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Praktickým darčekom pre teenegerku je aj kryt na mobil s konským motívom, vyrobený z transparentného TPU materiálu. Obal je určený na Apple smartfóny a je dostupný už od 1,83 €.   

 

Dáždnik a vankúšik

K rade praktických darčekov nepochybne patrí vankúš. Slúži nielen ako mäkký podklad pod hlavu, ale môže byť i peknou dekoráciou do detskej izby. Samozrejme pre milovníkov koní na ňom nesmú chýbať ich obrázky, s ktorými sa bude hneď lepšie zaspávať. Navyše vankúš bude skvelým darčekom tak pre malé slečny, ako aj dospelé dámy. Okrem dizajnu oceníte aj kvalitný materiál – bavlnu v kombinácii s polyesterom a skvelú cenu – 1,87 €. Spolu s vyššie spomínanými darčekmi sa nezahanbíte ani za veľký rozkladací dáždnik pre dospelých nadšencov koní, ktorý je k dispozícii vo viacerých farbách a motívoch.

 

Viac darčekov pre milovníkov koní...

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia