Dodajte vášmu mobilu potrebnú energiu. USB kábel z aliexpressu vám v tom pomôže

Moderné smartfóny majú často jednu veľkú nevýhodu – ich batéria pri aktívnom využívaní (internet, sms, telefonovanie, videá) vydrží max. 24 hodín. Nabíjanie telefónu sa stáva našou každodennou súčasťou, či už prostredníctvom powerbanky, alebo nabíjačky. Jednou z najdôležitejších súčastí nabíjačky je USB kábel, ktorý ovplyvňuje do istej miery aj rýchlosť nabíjania. V súčasnosti sa stretnete s rôznymi typmi káblov z ktorých vám v nasledujúcom článku niekoľko aj predstavíme.

 

Vybrali sme pre vás 6 lacných USB káblov na rôzne typy smartfónov: 

$2.39 - 3.99 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.39 - 3.49
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.70 - 4.64
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$1.28 - 2.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.39 - 4.19 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.72 - 4.40
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 

Univerzálny USB kábel typ C

Najrozšírenejším a zároveň aj najuniverzálnejším typom je kábel s konektorom USB C. Vyznačuje sa oválnym tvarom, pričom na oboch stranách je rovnaký. Môžete ho teda vsunúť do telefónu akokoľvek, či už zhora, alebo zdola. Poskytuje vysoký výkon postačujúci nielen na dobitie mobilného telefónu, ale napríklad aj notebooku značky Apple. Popri tom netreba zabúdať ani na vyššiu prenosovú rýchlosť s výstupom 3.0A, ktorá nabije váš smartfón na 100% len za 120 minút.  K lepšiemu komfortu z používania prispieva dostatočne dlhý a flexibilný kábel, ktorý sa prispôsobí v každej situácií. Nabíjacie konektory typu C sú k dispozícií už od 1, 72 € v rôznych farebných prevedeniach.

 

 

USB kábel 2.4A

Niektoré smartfóny disponujú Micro USB konektorom s výstupom 2.4A. Ten v pohode stačí na nabitie mobilu, fotoaparátu, alebo powerbanky. V rýchlosti nabíjania taktiež nezaostáva a vaše zariadenie nabije na 100% približne za 90 minút. USB káble s micro konektorom sú kompatibilné s takmer všetkými značkami, okrem telefónov Apple, ktoré majú špeciálny konektor. Na výber máte z niekoľkých farieb a dĺžok USB kábla, od 25 cm až po dlhšie s rozmerom 3 m, v závislosti od konkrétneho modelu.

 

 

USB kábel pre Apple

V prípade, že vlastníte mobilný telefón značky Apple určite neprehliadnite ponuku USB káblov spoločnosti PZOZ, alebo MCDOD. Môžete si opäť vybrať z rôznych dĺžok, pričom všetky modely disponujú výstupom 2.4A, ktorý zabezpečí rýchle nabitie batérie tak mobilu, ako aj tabletu. Navyše USB kábel spoločnosti MCDOD má aj špecifický tvar, pričom kábel a konektor tvoria 90 stupňový uhol. Môžete tak spokojne pozerať videá, alebo hrať hry bez toho aby vám kábel nejakým spôsobom pri držaní telefónu prekážal.

 

Ponuka USB káblov je naozaj široká. Pri výbere toho správneho však pamätajte na to, že rýchlosť nabíjania nezávisí iba od nabíjačky, ale aj konkrétneho telefónu. Ten rozhoduje koľko energie prijme.

 

Viac USB káblov pre mobily..

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia