Pršiplášte a ďalšie vychytávky do dažďa

Ach, to vstávanie do daždivého rána dá zabrať, obzvlášť ak je ešte aj pondelok. Smrteľná kombinácia, ktorá si vyžaduje tú správnu dávku sebazaprenia a motivácie. Popri zbieraní odvahy a premýšľaní ako prísť do práce s čo najmenšou ujmou na účese a outfite netreba zabúdať na praktické doplnky, ktoré vám v boji s dažďovými kvapkami radi pomôžu. Niekoľko z nich vám radi predstavíme v nasledujúcich riadkoch.

 

Pozrieť príslušenstvo do dažďa na AliExpresse

 

Vyberáme skvelé doplnky do dažďa, ktoré nesmú chýbať vo vašej domácnosti:  

3.90 - 3.97 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
7.65 - 8.67 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
15.99 - 17.99 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

3.28 - 4.04 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
10.49 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
8.80 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 

Nepremokavé detské oblečenie 

 

Kým dážď vodičom na cestách často narobí poriadne komplikácie, tým najmenším vyčarí úsmev na tvári a rozžiari očká. Po ceste do škôlky sa už nevedia dočkať prvej kaluže, ktorú svojím skokom dôkladne otestujú. V prípade, že aj vy máte doma takéhoto malého nezbedníka alebo nezbedníčku určite sa vám zídu nepremokavé nohavice s detskými motívmi. Doplniť ich môžete napríklad pršiplášťom s kapucňou, spolu s ktorým ochránia oblečenie pred zaprskaním. Navyše, pršiplášť disponuje jednoduchých zapínaním na gombíčky a dvoma praktickými vreckami, do ktorých sa nejaká tá maškrta na posilnenie  počas cesty určite zmestí.

 

Dámske nepremokavé doplnky 

 

Dámam sa zas odporúčame poobzerať po štýlových, vodeodolných bundách, pod ktoré starostlivo schováte nielen váš outfit, ale i účes a make up. Nemusíte mať tak obavy, že do práce prídete ako zmoknuté kura s rozmazanou špirálou a mokrými vlasmi. Vrátane dizajnu oceníte aj materiál – vysoko odolný polyester a skvelú cenu už od 15,99 € za kus.

Jednotlivcom preferujúcim  skôr športový štýl sa bude výborne hodiť taktiež nepremokavé, dostatočne voľné a široké pončo s kapucňou a bezpečnostnými reflexnými prvkami. Vzhľadom na jeho strih nájde využitie najmä pri jazde na bicykli, počas ktorej vám nijakým spôsobom neprekáža. Zakúpiť si ho môžete v rôznych farebných variáciách v jednej univerzálnej veľkosti za cenu - 10,49 €. V prípade, že pršiplášť či pončo nepatrí zrovna k vašim obľúbeným outfitom, nevadí. Máme tu pre vás aj klasický dáždnik s kompaktnými rozmermi. Práve vďaka nim sa zmestí tak do kabelky, ako aj väčšieho vrecka na kabáte.

 

Nepremokavý pršiplášť pre psíka 

 

Ochranu pre dažďom potrebujú aj štvornohí domáci miláčikovia, obzvlášť tí krátkosrstí. Pre nich je na AliExpresse k dispozícii špeciálny pršiplášť na gombičky, ktorý zakryje nielen ich chrbátik, ale aj ušká a hlavičku.

 

Pozrieť ponuku príslušenstva na daždivé dni na AliExpresse

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia