Make up – štetce, hubky, umelé riasy a iné zázraky, ktoré sa zídu každej žene

Hovorí sa, že žene trvá príprava do práce, von, či do spoločnosti niekoľko násobne dlhšie ako mužom. Po nekonečnom rozhodovaní a voľbe vhodného oblečenia nasleduje celý rad ďalších skrášľovacích rituálov v kúpeľni. K nim nepochybne patrí aj správny make-up, ktorého nanášanie nie je vôbec jednoduché. S pomôckami z aliexpressu ho však hravo zvládne každá šikovná žena.

 

Pozrite si výber TOP pomôcok na nanášanie make – upu:

$0.37 - 0.69 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.85
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.89
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$0.90 - 1.82
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
$2.03
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.95
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Hydratačný gél

Pred samotným nanášaním make – upu by ste mali svoju tvár dôkladne ošetriť, hydratovať. Výživový olej s obsahom vitamínov A, C, E bude pre vašu pokožku tou správnou základnou vrstvou. Nielenže minimalizuje póry, ale udrží vašu pokožku hladkú a sviežu počas celého dňa. Hydratačný gél sa odporúča vmasírovať prstami rovnomerne po celom obvode tváre. K dispozícii je v 6 ml aplikátore už od 0,90 centov za kus.

 

Pomôcky na nanášanie make-upu

Naniesť make-up rovnomerne po celej tvári, bez fľakov a bledších miest je náročnou úlohou, ktorej miera úspešnosti závisí tak od samotného make-upu, ako aj prostriedku na nanášanie. Z ponúkaných prostriedkov jednoznačne vyniká pružná špongia z nylonu v tvare kvapky. Pre zachovanie jej dlhodobej životnosti je potrebné sa o ňu pravidelne starať. Ak sa vám natoľko zapáči, že budete špongiu používať každý deň, výrobca odporúča aspoň raz za týždeň ju vyprať v mydlovej vode. Taktiež je potrebné jej dôkladné vysušenie. Špongiu máte k dispozícii v rôznych farbách iba za 0,41 centov. V prípade, že preferujete skôr štetce, odporúčame sadu štetcov s jemnými štetinkami rôznej dĺžky a tvaru, ktoré sa s vašim make-upom výborne pohrajú. Balenie obsahuje 5 štetcov za cenu 1,85 €.

 

Umelé riasy – návod ako ich nalepiť

Na aliepxresse vrátane pomôcok na make-up nájdete aj niekoľko umelých rias. Tie vynikajú svojou jednoduchou aplikáciou. Stačí vám k tomu iba trošku času, špeciálne lepidlo a šikovné prsty. Začnite dôkladným očistením vašich mihalníc a vysušením. Následne k nim prirovnajte umelé riasy a podľa potreby skráťte. Po línií umelých rias naneste tenkú vrstvu lepidla, špeciálne určeného na mihalnice. Prstami, prípadne štetcom popritláčajte. Štetec na nalepenie rias si môžete taktiež zakúpiť na aliexpresse v 100 ks balení za 2,03 €. Zíde sa vám nielen pri samotnom pritláčaní, ale aj nanášaní očného tieňa, ktorý umelé mihalnice ešte viac zvýrazní. Umelé riasy si môžete zakúpiť v balení obsahujúcom tri páry, už od 1,89 €.

 

Viac príslušenstva na make-up...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia