Lacné doplnky na vychádzku pre vašich štvornohých loptošov

Tí, ktorí  máte psíka mi určite dáte za pravdu, že nie je len vašim štvornohým spoločníkom, ale aj naozajstným členom rodiny.  Vašu lásku a starostlivosť vám odpláca vrtením chvostíka či strážením domácnosti. Za tieto jeho služby si však neraz zaslúži odmenu. Psie doplnky na vychádzku z aliexpressu budú vám a vášmu miláčikovi vždy k dispozícií.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko zaujímavých psích doplnkov:

Obojok pre psa s LED podsvietením
$1.69 - 1.71
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Pás do auta pre psa 
$1.14 - 1.38 
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
Prenosná psia taška 
$10.12 - 10.88
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Kvalitný postroj pre menších psov 
$3.19 - 3.99 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Psie napájadlo na turistiku
$1.42
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Farebný pletený vrkoč 
$0.54
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

Moderné svietiace obojky

Či už máte psíka vo vnútri, alebo vonku, každý z nich miluje prechádzky a výlety v prírode. K nim nepochybne patrí aj správna výbava. Jedným z najdôležitejších psích doplnkov je obojok. Výhodou ponúkaných obojkov je nie len ich ľahké a rýchle zapínanie, ale predovšetkým LED podsvietenie. Stlačením malého obdĺžnika zabudovaného v obojku sa okamžite zapne svetlo. Nemusíte sa teda báť, že vášho psíka stratíte, alebo ho zrazí auto.

 

Postroje pre malých nezbedníkov

Ak máte doma malého štvornohého výmyselníka, ktorý sa na prechádzke nedočkavo hrnie vpred a obojok si vyvlieka, siahnite radšej po postroji, ktorý je v balení spolu s vodítkom. Postroj neškrtí psíka v oblasti krku, ale starostlivo obopína v hrudnej oblasti. Nestane sa teda, že ho budete nepríjemne ťahať, prípadne musieť za ním bežať. Postroje sú vyrobené z mäkkého, nastaviteľného materiálu, ktorý má na bokoch reflexné prvky. K dispozícií je v rôznych farebných prevedeniach za výbornú cenu – 3,19 €.

 

Psie pásy do vášho automobilu

Medzi psie doplnky patrí aj zapínací pas do auta špeciálne pre vášho nezbedníka. Počas jazdy vás tak nebude rušiť pobehovaním po aute a v prípade nehodovej udalosti bude v bezpečí. Na cestovanie, alebo turistiku sa zíde taška, najmä pre menších psíkov. Poteší predovšetkým svojim vzdušným materiálom, vďaka ktorému sa v nej váš psík bude cítiť príjemne aj v lete. Stačí vložiť psíka, tašku prehodiť cez plece a môžete ísť, žiadne zložité zapínanie a nepríjemné ťahanie okolo krku.

 

Fľaška so špeciálnym napájadlom

V prípade, že sa chystáte cez dovolenku niekde na túru, nezabudnite ani na vodu. V takomto teple je pre psíka tou najdôležitejšou vecou. Na aliexpresse kúpite za 1,42 € ľahkú, prenosnú fľašku spolu s napájadlom. Vyhnete sa tak noseniu misiek a fľaši s vodou. Táto sa vám v pohode zmestí do bočného vrecka ruksaku, nebudete teda ani vedieť, že ju máte.

 

Hračky od výmyslu sveta

Tak ako dieťa aj psík sa potrebuje vyhrať a vyblázniť. Na to je ideálny psí vrkoč v tvare kosti. Jeho prednosťou je najmä pevný materiál. Môžete tak vášho psíka učiť smelo aportovať, alebo sa len tak s ním naťahovať. Doprajte vášmu psíkovi komfort, aký si zaslúži a vyberte mu niektorý zo skvelých psích doplnkov. Uvidíte, z vďačnosti vám určite zavrtí chvostíkom.

 

Viac psích doplnkov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia