Puzdrá na mobily, tá najlepšia ochrana pre váš smartfón za pár eur

V poslednom období máme na trhu čoraz viac a viac smartfónov. Výrobcovia sa predbiehajú tak výkonom jednotlivých modelov, aplikáciami, ako aj dizajnom a veľkosťou displeja. Ten však môže byť pre užívateľa nielen prínosom, ale  v prípade nečakaného pádu a rozbitia zároveň aj veľkou komplikáciou. Veď ako by aj nie, výmena náhradného displeja je často krát drahšia ako samotný telefón. Ideálnym riešením ako predísť nepríjemnej pavučine na displeji je jeho ochrana. Vrátane špeciálneho tvrdeného skla sa nebojte siahnuť ani po kryte na telefón, čo je pre vás v porovnaní s novým displejom minimálna investícia.

 

Prinášame vám niekoľko lacných puzdier na váš smartfón:

XBXCASE tenké TPU puzdro na Iphone
$1.72
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Sexy retro TPU puzdro na Iphone
$1.22 - 1.39
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Luxusné puzdro v rôznych farbách
$1.89
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Puzdro s motívom Mickey Mouse na Iphone 
$2.12 - 2.37
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Tenké TPU puzdro s výrezom na logo Iphonu
$1.09
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Puzdro na Iphone s kresleným motívom 
$1.11
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Kvalitné a vysoko odolné                                                     

Ako sme už spomínali, kvalitný kryt je ten najlepší spôsob ochrany vášho telefónu. Aliexpress ich ponúka hneď niekoľko. Väčšina z nich zaujme nielen dizajnom, ale predovšetkým svojou pevnosťou a praktickosťou. Tieto atribúty spĺňajú puzdrá z TPU, termolatsického polyuretánu, ktoré v porovnaní s ostatnými materiálmi vynikajú najmä odolnosťou a flexibilitou. Dokonale sa teda prispôsobia tvaru telefónu a pokryjú celú zadnú časť spolu s jednotlivými rohmi. Malou časťou prečnievajú až k displeju, vďaka čomu ochránia nielen zadnú časť pred poškrabaním a rozbitím, ale aj displej.  

 

Praktické, dizajnovo zaujímavé a lacné

Výhodou je taktiež  ich tenké prevedenie, telefón teda môžete pohodlne uchopiť do ruky, či vložiť do stojanu vášho auta bez toho, aby ste museli dať dole puzdro. Niektoré kryty majú dokonca aj výrez pri tlačidlách z boku, čo taktiež prispieva ku komfortu pri ich používaní. Za funkčnosťou nezaostáva ani dizajn. Môžete si vybrať z klasických jednofarebných puzdier, ktoré si kúpite už od 1,09 €. V ponuke však nájdete aj puzdrá s jemnými vzormi, obľúbenými kreslenými hrdinami, či jemne zdrsnenými okrajmi za skvelú cenu 2,12 €​.  

 

Kožené flipové puzdrá

Vrátane tenkých TPU obalov máte k dispozícií aj kožené flipové puzdrá, ktorých súčasťou je taktiež TPU plast, avšak oproti predchádzajúcim pokrývajú celý telefón, teda aj displej. Mobil je vložený do špeciálneho obalu z termoplastického polyuretánu, ktorý je prilepený z vnútornej strany koženého puzdra. Váš smartfón tak dokážete  kedykoľvek vybrať a zas naspäť nasunúť. Na viac väčšina flipových puzdier má z vnútornej strany aj priečinky na doklady, vďaka čomu tak môžete mať všetko potrebné pokope. Čo sa týka farebného prevedenia a ceny, opäť máte na výber zo širokej škály puzdier, od klasických čiernych až po pestré vzorované za necelé 3 eurá.

 

Či si už vyberiete tenké puzdro, alebo flipové je len na vás. Pred samotnou kúpou si však nezabudnite skontrolovať model telefónu, pre ktorý je puzdro určené. Každý smartfón je iný tak veľkosťou, ako aj tvarom a umiestnením fotoaparátu. V závislosti od toho sa teda líšia aj výrezy na jednotlivých puzdrách. Nezabúdajte, že kvalitný kryt musí dokonale sedieť, iba vtedy dokáže skutočne ochrániť váš smartfón.

 

Viac puzdier na mobily...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia