Ochráňte svoj telefón s kvalitným a ľahkým puzdrom

Tí, čo vlastníte mobilný telefón určite viete, aké ťažké ho je chrániť pred poškriabaním, či rozbitím. V prípade ochrany dotykovej plochy je voľba jasná v podobe tvrdeného skla. Netreba však zabúdať ani na jeho zadnú časť, ktorá sa už len položením na drsnejšie miesto môže poškriabať. Ideálnou ochranou je teda kúpa puzdra na telefón.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko zaujímavých tipov: 

Ultra tenké puzdro na mobil
$1.00
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Krásne trblietkové puzdro pre dámy 
$1.80 - 2.39
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Kryt na mobil s motívom ruží 
$1.89
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Štýlový obal na Iphone 6
$0.94 - 1.26
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Kryt na telefón s rozprávkovými motívmi
$0.98 - 1.59 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Puzdro na telefón pre pár
$1.61 - 1.70
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Pevné a zároveň pružné

Kryty na telefón už zoženiete za pár drobných na každom rohu. Nie však všetky materiály z ktorých sú vyrobené dokážu ochrániť váš telefón pred mechanickým poškodením. Puzdra na mobil z aliexpresu sú vyrobené z tenkého, pružného a zároveň pevného TPU, ktorý sa používa aj na výrobu podrážky na botaskách. Ochrana vášho telefónu je teda pre neho hračkou.

 

Príjemné na dotyk

Z jeho vlastností vyniká aj ľahkosť a vysoká priľnavosť. Nemusíte sa teda báť, že sa pod obal dostanú nečistoty a prach. Vďaka svojmu tenkému dizajnu nezväčší objem vášho mobilu a vy ho tak bez problémov vopcháte do vrecka nohavíc. Taktiež je mäkký na dotyk, nešmýka sa v ruke a pevne sedí aj v držiaku vo vašom aute.

 

Rôzne motívy a farby

Dámy ocenia najmä jeho štýlový dizajn. Jemné trblietky, motív Mickey Minnie či korunku kráľovnej si hneď zamilujete. Neslúžia teda len ako ochrana telefónu, ale aj módny doplnok. Skôr než vás zaplaví vlna nakupovania si  pozrite na aký typ mobilného telefónu je kryt vhodný. Väčšina je určená na  Iphone a  Samsung Galaxy, nájdete však aj na iné značky.

 

Výborná cena

Kvalitné puzdro na váš telefón kúpite z aliexpresu už za 1 euro. Môžete si ho teda dovoliť objednať nielen pre seba, ale aj ako darček pre priateľa či kamarátku. Poteší a starostlivo ochráni, to je pre každý mobilný telefón to najdôležitejšie.

 

Viac puzdier na telefón...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia