Ruksaky na turistiku, do každého počasia a za skvelé ceny

Zohnať pohodlný a dostatočne veľký ruksak na turistiku nie je vôbec jednoduché. Obzvlášť, ak chcete aby dokonale ladil k vášmu outfitu a v prípade nepriaznivého počasia nepremokol. Ruksaky, ktoré spĺňajú všetky tieto požiadavky sú síce v kamenných predajniach ľahko dostupné, avšak pre víkendových turistov pridrahé. Aliexpress ponúka široký sortiment športových ruksakov za výborné ceny, ktoré svojim dizajnom a vlastnosťami môžu pokojne konkurovať aj drahším kúskom.

 

Pozrite si ponuku tých najkvalitnejších ruksakov na túru:

$21.89
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$16.93
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$2.75 - 5.06
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

$9.66
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$18.60
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$25.37 - 27.53 
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 

Malý, ľahký, praktický ruksak do prírody

Z množstva ponúkaných modelov jednoznačne vyniká športový mini ruksak, vyrobený z nylonu, ktorý je známy svojou pevnosťou a odolnosťou voči poškodeniu. Vrátane kvalitného materiálu však oceníte najmä jeho univerzálne využitie. Vďaka malým rozmerom, nízkej hmotnosti a možnosti zloženia do šikovného vrecka sa hodí tak na cestu do práce, ako aj na behanie, či turistiku. Mäkké, dĺžkovo prispôsobiteľné nosné popruhy, výborná cena 9,66 € a unikátne kombinácie farieb sú už len pomyselnou "čerešničkou na torte."

 

Ruksak s objemom až 60 L

Do náročnejšieho terénu odporúčame väčší unisex ruksak s možnosťou výberu objemu od 30 až po 60 litrov, čo predstavuje dostatok priestoru pre vodu, tablet, alebo dokonca  veľký A4 časopis, či mapu. Všetky uložené veci budú vo vnútri v bezpečí aj počas nepriaznivého počasia, keďže ruksak disponuje nepremokavým materiálom. K lepšiemu komfortu pri nosení prispieva predovšetkým mäkký, vystužený chrbát s pohodlnými nosnými, bedrovými a hrudnými popruhmi, ktoré zabezpečujú rovnomerné rozdelenie záťaže po celom obvode chrbta. K dispozícií je vo viacerých farbách už od 25,80 €.

 

Vojenský ruksak

Milovníkov vojenského oblečenia zaujme turistický ruksak s maskáčovým dizajnom, ktorý využijete nielen na turistiku, ale i na Airsoft, pri bicyklovaní, alebo len tak na von s kamarátmi. Podobne ako vyššie spomínané ruksaky, aj v tomto prípade je samozrejmosťou pevný nylonový materiál, mäkké nosné popruhy a množstvo priečinkov napríklad na fľašu, či 16,5' počítač. Zakúpiť si ho môžete za cenu 16,93 € v rôznych vojenských farbách. 

 

Ľahká a praktická pláštenka

Pri kúpe turistického ruksaku nezabúdajte na to, že momentálne nie je na trhu ruksak, ktorý by bol úplne nepremokavý. Najlepším riešením je teda kúpa nepremokavej pláštenky, ktorú v prípade silného dažďa jednoducho rozložíte a navlečiete na ruksak. Na aliexpresse nájdete pláštenky už za 2,75€ vhodné až na 60 litrové ruksaky.

 

 

Viac turistických ruksakov...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia