Potreby na pravú sánkovačku: sane, boby, klzáky a snežné skútre za výborné ceny

Prvé snehové vločky potešia najviac deti, ktoré si zimné športy užívajú plnými dúškami. Váľajú sa po snehu, stavajú snehuliaka, alebo sa sánkujú. Rýchla jazda z kopca na sánkach, či boboch je  pre nich poriadny adrenalín, ktorý si pokojne zopakujú aj viackrát. Dokonca im pritom ani nevadí, že si musia zakaždým vyšlapať veľký kopec. Deti jednoducho zimné športy milujú, čo si zaslúži vašu veľkú podporu napríklad kúpou nových saní, bobov, či originálneho snehového skútra. Určite uznáte, že pobyt na čerstvom vzduchu im predsa prospeje viac, ako sedenie za počítačom.

 

Prinášame vám niekoľko originálnych potrieb na zimné športy, ktoré si vaše deti zamilujú:

$6.87 - 8.85
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$24.60 
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$9.06
hodnotenie: 4.2
 
 

Pozri

 

 

$39.12
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$285.86 
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$116.95 
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

Moderné boby

V porovnaní s klasickými drevenými sánkami sú boby menšie, určené zväčša pre jedno dieťa. Tento rok však aliexpress ponúka revolučné 1,2 metra dlhé boby vhodné až pre 3 osoby. Nebudete tak už musieť so strachom čakať na dieťa pod kopcom, ale zažijete ten pravý adrenalín spolu sním. Čo sa týka pevnosti, nemajte obavy. Boby sú vyrobené z tvrdého, recyklovateľného polyethylenu  (HDPE) s vysokou hustotou a tepelnou odolnosťou až do -50 stupňov.  V prípade, že sa vášmu malému nezbedníkovi viac páčia klasické boby s brzdami, máte na výber hneď z niekoľkých farbených variácií už od  39,12 €.

 

Klasické drevené sánky a klzáky

K potrebám na sánkovanie nepochybne patria sánky. Veď aká by to bola sánkovačka bez pevných, drevených saní. Využijú ich nielen deti, ale aj dospelí, ktorí si radi pripomenú detské časy. Drevené sánky HAGIBIS sú na to ako stvorené. Vďaka tradičnému dizajnu v kombinácií s nosnosťou až 100kg naberajú na svojej popularite. Pre najmenších škôlkarov túžiacich po zábave na snehu sú ideálne malé, ľahké klzáky v pestrých farbách a za super cenu len za 6,87 €.

 

Snežné skútre

Netradičný, moderný a rýchly, presne taký je snežný skúter z aliexpressu. Na prvý pohľad je takmer identický s klasickým motorovým skútrom, avšak podstatne ľahší a prenosnejší. Počas jazdy si dieťa rozvíja nielen motorické, ale i koordinačné schopnosti. Vrátane pevného oceľového rámu disponuje pohodlnou koženou sedačkou s max. hmotnosťou 80 kg. V prípade, že detskému motorovému snežnému skútru príliš nedôverujete, môžete potešiť svojho malého nezbedníka malou hračkou imitujúcou snežný skúter, ktorá disponuje aj svetelnými a zvukovými efektmi. Zakúpiť si ju môžete iba za 9,06 € v modrej farbe.

 

Viac potrieb na sánkovanie, bobovanie...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia