Lacné, štýlové a originálne- šaty na stužkové, ktoré musíte mať.

Sezóna spoločenských udalostí sa neúprosne blíži a v hlave každej dámy bliká červené svetielko signalizujúce, že je najvyšší čas na kúpu nových, dych vyrážajúcich spoločenských šiat. Inak tomu nie je ani v prípade mladých dám, ktoré sa chystajú na svoju prvú spoločenskú slávnosť- stužkovú. Výber správnych šiat, ktoré z nesmelého dievčatka spravia krásnu ženu je neľahká, avšak príjemná úloha.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko originálnych šiat na stužkovú: 

Elegantné spoločenské šaty 
$129.00
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Štrikované šaty po kolená
$90.00
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Dlhé šaty na stužkovú slávnosť
$60.26
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Jemné čipkované šaty pre princezné
$43.50
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 
 Nariasené spoločenské šaty 
$68.00
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Spoločenské šaty na každú príležitosť
$15.54 - 16.14
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

 

 

 

 

 

Vhodné pre každý typ postavy

 

Snom každého dievčaťa, ktoré sa chystá na svoju stužkovú je zažiariť v krásnych šatách, ktoré budú originálne, výnimočné a v primeranej cene. Požičovňa je síce jeden z tých lacnejších variantov, no svojim výberom neoslní. Vynosené, častokrát aj vyblednuté a vyťahané šaty z vás kráľovnú večera rozhodne neurobia. Lacné šaty na stužkovú kúpite však nielen tam, ale aj na ali-expresse. Či už máte postavu modelky, alebo plnšej moletky, určite si tam nájdete tie vaše vysnívané.

 

Jemné, čipkované pre vyššie dievčatá

 

Veľmi pekné sú dlhé, obtiahnuté  šaty, ktoré dokonale zvýraznia vašu postavu. V prednej časti zaujmú jemnými čipkovanými vzormi v kombinácií s decentným marhuľovým, prípadne klasickým čiernym podkladom. Chrbtica je taktiež zdobená dokonale prepracovanými čipkami v tvare kvetov zasadenými do priesvitného podkladu. Zaujímavé je aj umiestnenie mašle na konci chrbtice vďaka ktorej sa šaty plynule rozširujú do svojej spodnej časti. Veľmi pekným prvkom je výstrih v prednej časti šiat poodhaľujúci vaše krásne, štíhle nohy. Pre dámy, ktoré však nohy radšej skrývajú, sú vhodnejšie dlhšie šaty s uzavretou spodnou a naopak odhalenejšou vrchnou časťou.

 

Elegantné s kratším strihom

 

Ak patríte medzi dámy nižšieho vzrastu, dlhšie šaty nie sú nič  pre vás. Vyniknúť môžete aj v kratšej variante.  Chudším dievčatám padnú do oka nariasené šaty po kolená v elegantnom šedom prevedení zdobené výraznými čiernymi mašličkami po celom obvode šiat. V oblasti pŕs je hrubšie lemovanie, vďaka ktorému vám šaty budú perfektne držať aj počas tancovania. Pre dievčatá, ktoré majú pred takýmto tipom voľne držiacich šiat rešpekt sú ideálne spoločenské šaty  s kombináciou nezvyčajného kvetinového ramienka a druhého klasického. Pompézny strih šiat utvrdzuje aj lemovanie na spodnej časti, ktoré sa pozvoľne predlžuje z prednej časti do zadnej.

 

Lacné, pohodlné a moderné

 

Šaty na stužkovú by mali byť predovšetkým originálne, trendy  a príjemné na dotyk. Samozrejme pri výbere zohráva dôležitú úlohu aj ich cena, tá začína už na 10 eurách, čo si môže dovoliť naozaj každý. Pri kúpe spoločenských šiat z ali-expressu je veľkou výhodou aj návod na meranie jednotlivých partií tela tak, aby ste si vybrali tú najvhodnejšiu veľkosť. Neváhajte teda a vyberte si šaty na stužkovú už v predstihu, zásoby sa míňajú a čas sa  kráti.

 

 

Viac šiat na stužkovú...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia