Lacný sedací vak vhodný do interiéru aj exteriéru

Konečne tu máme aj niečo pre milovníkov leňošenia, spania a nekonečného váľania sa v posteli. Nie, nemáme na mysli žiadnu ultra ľahkú prenosnú posteľ, ale niečo oveľa lepšie- sedací vak. Môžete v ňom nie len sedieť a čítať obľúbenú knihu, ale si pokojne aj ľahnúť, počúvať hudbu, alebo surfovať na nete.

 

Vyberte si z najpohodlnejších sedacích vakov tu: 

Štýlový sedací vak pre dvoch 
$21.70
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
TOLOCO sedací vak 
$17.99 - 19.99
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
Pohodlný sedací vak na každú príležitosť
$25.45
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

YOMDID nafukovací sedací vak 
$17.53
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Gigantický, vode odolný sedací vak 
$240.00
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Pohodlný vak na sedenie 
$156.00
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Jednoduchá manipulácia             

Gauče už pomaličky vychádzajú z módy a do popredia sa dostávajú gigantické vaky na sedenie. Poskytnú vám oveľa viac priestoru a pohodlia ako gauč či tá najmäkšia posteľ. Na viac je výborným doplnkom do interiéru aj exteriéru. Áno, čítate dobre, niektoré sedacie vaky sú prispôsobené aj vonkajším podmienkam. Môžete si ho teda rozložiť kdekoľvek na záhrade, v parku, alebo pri stanovačke v lese. Jednoducho ho len vybalíte z vrecka, nafúkate a užívate si chvíle s priateľmi a rodinou.  Pri odchode vypustíte vzduch, zbalíte do obalu, ktorý je súčasťou balenia a schováte do skrine.

 

Rôznorodé využitie

Na aliexprese nájdete lacné sedacie vaky rôznej veľkosti a tvaru. Záleží len na vás, ako plánujete vak využívať. Na ležanie, alebo pre viac osôb je ideálny väčší, pozdĺžny vak s minimálnou dĺžkou 240 cm. Pohodlne si tam môžete ľahnúť a vystrieť nohy. Menšie vaky v tvare pohovky sú vhodné skôr na sedenie, sú vyššie a poskytujú príjemnú opierku pre váš chrbát.

 

Kvalitný materiál

Nie len pohodlie a komfort, ale aj kvalita materiálu je dôležitá. Všetky sedacie vaky sú vyrobené z polyesteru, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Taktiež takmer všetky sedacie vaky fungujú na spôsob nafukovania, vo vnútri vás tak nebudú tlačiť žiadne guličky, prípadne nevzniknú preležané miesta. V prípade sfúknutia ho dofúkate a relaxujete ďalej.

 

Lákavá cena

K dispozícií je vo viacerých farebných prevedeniach a cenách. Tie sa pohybujú už od 17 eur. Vzhľadom na variabilitu využitia, pohodlnosť a kvalitu materiálu je sedací vak výbornou investíciou. Bude miestom, ktoré sa zamilujete nie len vy, ale aj vaše malé ratolesti.

 

Viac sedacích vakov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia