Spravte si bláznivé selfie s praktickou selfie tyčou len za 2,59 €

Už viac nemusíte donekonečna nastavovať samospúšť, alebo oslovovať ľudí na ulici, originálne fotky s kamošmi si môžete spraviť sami už za pár sekúnd. So selfie tyčou bude pre vás fotenie hračkou, dokonca nemusíte byť ani technický zdatný. Stačí si ju jednoducho rozložiť, do držiaka umiestniť telefón a pripojiť ho k nemu či už prostredníctvom Bluetooth rozhrania, alebo kábla. Na aliexpresse máte na výber z množstva modelov od tých jednoduchších, až po tie najmodernejšie s rôznymi funkciami.

 

Prinášame vám to najlepšie z ponuky selfie tyčí na aliexpresse:

$4.49
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$6.89
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$2.59 - 4.99 
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

$17.44 - 17.94
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$15.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$2.57
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Lacná selfie tyč so spúšťačom na kábel

Ak hľadáte praktickú selfie tyč, ktorú ľahko rozložíte a opäť zložíte kdekoľvek budete chcieť, určite neprehliadnite Robotsky mini selfie tyč. Vrátane skvelej ceny, oceníte aj jej dĺžku 530 mmhmotnosť iba 80 g. O lepší komfort pri fotení sa postará mäkká výplň v oblasti rukoväte so zabudovaným spúšťačom fotenia. Veľmi jednoduchá je aj samotná inštalácia selfie tyče, ktorá je kompatibilná s takmer všetkými mobilnými telefónmi,  od Iphonu, až po Samsung, či Huawei. Po rozbalení teda stačí pripojiť mobil k držiaku prostredníctvom priloženého kábla a môžete začať fotiť.  Výbornou cenou a kvalitou sa môže pochváliť aj mini selfie tyč so silikónovou rukoväťou a hliníkovou tyčou s dĺžkou až 770 mm.

 

Selfie tyč s Bluethoot rozhraním

O kategóriu vyššie sú rozhodne selfie tyče fungujúce na princípe pripojenia telefónu k tyči prostredníctvom Bluetooth rozhrania. Množstvo z týchto modelov umožňuje rozložiť selfie tyč na statív a vybrať z nej foto spúšťač. Páve vďaka nemu si môžete na jedno nabitie spraviť viac ako 5000 selfie fotiek, pokojne aj z väčšej vzdialenosti. Veľkou výhodou je opäť ich kompatibilita so všetkými mobilnými telefónmi, ktoré majú iOS a Android systém.   K dispozícií sú v rôznych farebných prevedeniach, od klasickej čiernej, bielej, až po ružovú či modrú za cenu 6,89 €.

 

Slefie tyč pre Go Pro kameru

Vášnivých fotogafov a vlogerov zaručene dostane hliníková Benro selfie tyč 3 v 1, ktorá je vhodná nielen pre mobilný telefón, ale aj Go Pro kameru. Vzhľadom na dĺžku tyče až 850 mm a váhu 200 g  je ideálna pre dlhšie videozáznamy a ostrejšie fotografie. Podobne ako vyššie spomínané modely funguje na princípe Bluetooth rozhrania s odnímateľným spúšťačom fotenia a nahrávania.

 

Viac selfie tyčí...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia