Moderná šiltovka na každú príležitosť

K tej správnej letnej výbave nepatria len slnečné okuliare a žabky, ale aj štýlová šiltovka. Nielenže  vás ochráni pred nepríjemnými slnečnými lúčmi, ale aj okrášli váš vzhľad.

 

 Moderné šiltovky pre každého, neváhajte a vyberajte: 

Dámske šiltovky s kvetinkami 
$2.89
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Dámska a pánska bavlnená šiltovka 
$2.41 - 2.46
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Dámska a pánska baseballova šiltovka 
$2.71
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Elegantná Unisex šiltovka 
$1.56 - 2.37 
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Dámska a pánska baseball šiltovka so 100% bavlny 
$6.60
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Detská šiltovka 
$1.48 - 1.57 
hodnotenie: 4.2
 
 

Pozri

 

Vhodné pre každého

Šiltovka je výborným módnym doplnkom, zíde sa vám na dovolenke pri mori, na prechádzke, či pri turistike v lese i ako ochrana pred pijakmi a iným hmyzom. Vzhľadom na variabilitu tvarov a farieb je vhodná pre každého. Pre malú dcérku, veľkého puberťáka, ale aj starostlivého otca, či mamu.

 

Dámske šiltovky

Ponuka je naozaj pestrá a nadčasová. Za pozornosť stoja najmä dámske, kvetinkové šiltovky z príjemnej bavlny. Skladajú sa z dvoch častí, prvá polovica plná  pestrofarebná, druhá v zadnej časti zase príjemne vzdušná, dierkovaná. Nemusíte sa teda báť, že sa v nej budete potiť, alebo sa vám rýchlo zamastia vlasy. Šiltovka vám dokonale sadne na hlavu najmä vďaka zapínaniu na suchý zips, ktorým si ju môžete jednoducho a rýchlo stiahnuť, alebo uvoľniť.

 

Pánske šiltovky

Pre mužov je ideálna elegantná, jednofarebná šiltovka s rovným šiltom. Vďaka svojmu tvaru a pružnému materiálu sa dokonale prispôsobí akémukoľvek tvaru hlavy. Ak je vám však bližší športový dizajn, siahnite po štýlovej baseballovej šiltovke s nápisom. Tie sú k dispozícií vo viacerých farebných prevedeniach  nielen pre  mužov, ale aj ženy.

 

Detské šiltovky

V letných mesiacoch nezabudnite ani na svoje deti, ktoré treba pred úpalom starostlivo chrániť. Detské šiltovky sú  vyrobené z mäkkého a vzdušného materiálu, takže nič nebude vaše dieťa omínať či škriabať. Výhodou je aj tzv. gombíkové zapínanie, šiltovka teda bude vášmu nezbedníkovi na hlave držať aj pri behaní a skákaní.

 

Výborná cena

Skvelá správa je, že tento štýlový doplnok vás nevyjde vôbec draho. Ceny sa pohybujú už od 1,50€. Môžete si teda zaobstarať hneď dve, jednu na cestu do práce a druhú na prechádzky v prírode.

Viac šiltoviek...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia