Šľapky do vody – zídu sa nielen pri kúpaní v mori, ale aj na prechádzke po pláži

K letu vrátane zábavy a relaxu nepochybne patrí aj bláznenie sa na kúpalisku, či pri mori. Práve tam určite využijete šľapky do vody, ktoré ochránia vaše chodidlá pred morskými ježkami a inými nástrahami. Naviac vďaka ich trendy dizajnu sú vhodné napríklad aj na večerné prechádzky po pláži, alebo po meste s kamarátmi. Ak vám teda ešte stále chýbajú vo vašej skrini je najvyšší čas to zmeniť.

 

Vybrali sme pre vás pár trendy kúskov, ktoré rozhodne stoja za pozornosť:

$11.82 - 13.29
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$8.54 - 10.02
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$10.22
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$11.60 - 12.33
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$10.66
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$4.14
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Dámske kroksy z kvalitného materiálu

Spomedzi množstva modelov vynikajú predovšetkým dámske kroksy v sviežich, letných farbách, od žiarivej žltej až po jemnú ružovkastú. Sú vyrobené z čoraz viac obľúbeného EVA materiálu, ktorý je známy svojou pružnosťou, ľahkosťou a vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, či UV žiareniu. Vzhľadom na jeho využitie v medicíne patrí medzi materiály, ktoré sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Nemusíte sa teda báť rizika vzniku kožného ochorenia. Nájdete ich vo viacerých veľkostiach za skvelú cenu 11,60 €.

 

Štýlové žabky vhodné na každú príležitosť

Za pozornosť stoja aj dámske šľapky s veselými kvetinkami, ktoré sa zídu tak do vody, ako i na záhradu. Vďaka kombinácií pružnej gumy a odolného polyuretánu sa dokonale prispôsobia tvaru vašej nohy. Ak však preferujete skôr žabky rozhodne neprehliadnite model tohto leta od firmy Gienig, ktorá vsadila na trendy dizajn. Žiarivá neónová v spojení s červenou a čiernou  farbou rozhodne pritiahne váš zrak. Primeraný komfort pri nosení zas zaručí elastickýmäkký TPU materiál, z ktorého je vyrobená aj pracka medzi prstami. Bodkou za všetkými benefitmi je aj výborná cena 13 eur.

 

Pánske kroksy s jedinečným dizajnom

Páni taktiež neobídu na prázdno, ba priam naopak, zo sebou si môžu odniesť štýlové kroksy na spôsob tenisiek v rôznych farebných prevedeniach. Podobne ako ženy, aj mužov poteší ich kvalitný a pohodlný EVA materiál, nadčasový dizajn a široká paleta veľkostí spolu s presnými rozmermi jednotlivých čísel. Vrátane vyššie spomínaných modelov sa veľkej obľube tešia aj unisex šľapky do mora s gumenou podrážkou a syntetickým povrchom. Obopnú a obalia celú nohu až po členok, pri plávaní sa teda nevyzúvajú a pevne držia na nohe. Nezabudnite však, že sú určené výhradne do vody, prípadne do jemného piesku, nie na každodenné prechádzky. K dispozícií sú samozrejme vo viacerých veľkostiach a farbách len za 4 eurá.

 

Viac šľapiek do vody...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia