Vyzbrojte sa na leto so štýlovými žabkami

Pomaly sa usmievajúce slnečné lúče na oblohe hlásia, že prichádza obdobie ako stvorené na opaľovanie a romantické prechádzky pri vode. Ich neodmysliteľnou súčasťou sú nie len plavky, ale aj pohodlné žabky, alebo ľahké našuchovačky.

Pripravili sme si pre vás niekoľko zaujímavých tipov: 

Dámske letné šľapky 
$7.03
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Kvetované žabky s platformou
$15.49 - 18.59
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Plážové žabky 
$10.82 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

VSEN Dámske žabky
$4.40 - 5.30
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske srdiečkové šľapky 
$3.11
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske letné šľapky
$4.88 - 6.10
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Pevnosť a pružnosť na prvom mieste

Obdobie dovoleniek  sa blíži a  vo vašom kufri  nesmie chýbať tá správna letná obuv. Odložte teda topánky a siahnite po niečom voľnejšom a hlavne vzdušnejšom. Ideálne po žabkách, ktoré sú obľúbené najmä pre svoju ľahkosť a pružný materiál. Vďaka tomu sa výborne prispôsobia veľkosti a tvaru vašej nohy. Nemusíte sa teda pri chôdzi báť nepríjemného vyzúvania, šmýkania, alebo otlakov medzi prstami. Ak ste zvyknutí nosiť topánky na vysokom podpätku, žabky na platforme sú pre vás tou ideálnou náhradou. Sú vhodné nie len ku vode, ale aj na prechádzky s priateľmi, či do práce.

Pohodlné a farebné

Pre tých, ktorí sú k žabkám vzhľadom na ich stredný ramienok medzi prstami skeptickí, nevadí. V ponuke nájdete aj šľapky taktiež z výborného materiálu. Výhodou je aj ich rýchle obutie. Ak sa teda ponáhľate, alebo sa chystáte na skok do záhrady len si ich našuchnete a môžete vyraziť. K dispozícií sú v rôznych farebných variáciách. Od sviežich, kvetinkových, až po precízne zapletané s unikátnymi vzormi. Dokonca sa ani nemusíte báť, že netrafíte veľkosť. Pri každom type nájdete veľkostnú tabuľku aj s popisom centimetrov.  

Vynikajúca cena

Lákavý je nie len dizajn šľapiek a žabiek, ale aj ich cena. Krásne srdiečkové našuchovačky nájdete v ponuke už od necelých 4 eur. Stačí si len vybrať typ, farbu a o chvíľu ich máte doma. Pripravte sa teda na leto už teraz so štýlovými žabkami za výbornú cenu.

 

viac šľapiek a žabiek...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia