Vyzbrojte sa na leto modernými slnečnými okuliarmi z aliexpressu

Ručička teplomera neúprosne stúpa nahor čo je neklamným znakom, že začína konečne leto. Je čas schovať všetko zimné do zadnej časti skrine a priniesť do svojho šatníka svieži letný vánok. Vrátane šortiek, plaviek či žabiek sa vám určite zídu aj štýlové slnečné okuliare. Tie nielenže doplnia váš outfit, ale vám aj pomôžu vyhrať boj s ostrými slnečnými lúčmi.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko moderných slnečných okuliarov za skvelé ceny:

Elegantné unisex slnečné okuliare s UV400
$3.06
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske slnečné okuliare s jemne zdobeným rámom
$7.09
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske retro slnečné okuliare s UV 400
$3.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

COLOSSEIN Štýlové slnečné okuliare
$7.98
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske slnečné okuliare s UV 400
$3.00 - 3.49
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Luxusne zdobené slnečné okuliare 
$11.75
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Slnečné okuliare s najvyšším stupňom ochrany

V súčasnosti nájdete na trhu veľké množstvo okuliarov, od jemne zdobených, jednofarebných až po tie extravagantnejšie s výrazným pestrofarebným rámom. Vrátane dizajnu však netreba zabúdať ani na ich vlastnosti, vďaka ktorým ochránia váš zrak pred nebezpečným UV žiarením. Najvyššiu ochranu garantujú aj slnečné okuliare z aliexpressu, ktoré disponujú UV filtrom s hodnotou 400 nm, prostredníctvom ktorého dokážu zachytiť všetky nebezpečné slnečné lúče. Na viac niektoré modely majú aj tzv. polarizačný filter, ktorý zabezpečuje jasnejšie a ostrejšie videnie, čo ocenia predovšetkým vodiči.

 

Výborný materiál šošoviek

Na výber máte z niekoľkých materiálov šošoviek. Šošovky z akrylu vynikajú svojou ľahkosťou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, sú teda ideálne pre každého kto hľadá lacné slnečné okuliare na každodenné nosenie. Podstatne kvalitnejšie, avšak o niečo  drahšie sú šošovky z polykarbonátu, ktorých veľkým benefitom je mäkkosť a vysoká pružnosť. Čo sa týka farby šošoviek, na aliexpresse máte k dispozícií šošovky rôznych farieb od klasických šedých vhodných pre vodičov, až po výrazné žlté, modré ideálne do mesta s priateľmi.

 

Rámy rôznych tvarov a farieb

Väčšina rámov ponúkaných slnečných okuliarov je vyrobená z plastu, čo určite oceníte ak máte pokožku citlivú na kov. Vrátane zdravotného účinku však plastové rámy vynikajú aj svojim dizajnom, sú hrubšie s výraznejším zafarbením,  krásnymi vzormi, či ozdobami. Naopak rámy vyrobené zo zliatiny sú jemnejšie, pružnejšie a podstatne tenšie s výraznejšími farebnými  šošovkami. K dispozícií sú už od troch eur v rôznych variantoch pre mužov, aj ženy.

 

Viac slnečných okuliarov...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia